ברבארי מי קילל את הפורום הזה?

הלוואי והייתי יודע מי קילל אותי !!!

לעזאזל בשבוע האחרון כלום לא מצליח לי...

תנסה לבלוע שום להקיא על

חתול לדלג מעל סולם או מתחת לירוק לצחקק לרקק ולמרק, אם לא יועיל לא יזיק. סתם... ממש סתם.... בציניות. מוזר שהפורום הזה משמים ולא מצליח להמריא, כי דווק לנושא יש הרבה "קונים" (בלב) והרבה מאד מאמינים. אמשיך להציץ מדי פעם ולהתפלל שימריא

הממממ...

האמת שמישהי אמרה לי לשים איצטרובלים בקרבת מקום אליי. משהו מוזר אפילו לא שאלתי מדוע איצטרובלים !!! ולגבי הפורום,לאט לאט,אני חושף אותו מפעם לפעם בשער תפוז ובסופו של תהליך הוא יהיה בסדר,לא לשכוח שהפורום עדיין לא בנה את שמו. בינתיים אתם פה יכולים לפתוח נושאים ודיונים בנושאים שונים במהות הפורום ומשם זה יכול להמריא מהר יותר,כי אז אני יכול לשלוח הודעות לשער הראשי ומשם ייכנסו משתמשים חדשים לפורום ומי יודע אולי ככה נפרה את הפורום בשלל רב של משתמשים ואמונות שונות ומשונות. האמת שאני גם צריך לשבת ולכתוב איזה מאמר בנושא ופשוט עוד לא מצאתי את הזמן לשבת על המאמר הזה...ויש לי את כולו בראש...

בארי, תרשום את המאמר שלך מהראש אל

הפורום. זה הכי טוב. אתה יכול גם ללחוץ על Backspace כדי למחוק מילים לא מתאימות ואז בסוף תלחץ על "שלח".

:בעניין האיצטרובלים אין לי מושג אבל

בעניין המאמר שיש לך בראש, זה כבר טוב - כי זה אומר שיש לך ראש!!!, מצד שני - דם לסיכה יש ראש ....

TAINTED SAINT

New member
אתה סובל מ...

הסימפתומים שאתה מתאר אופייניים למאפיינים המתלווים למקוללים רבים החיים בארצנו הקטנה והמופרעת והסובלים מאותה הקללה-לחיות בישראל,הבנתה עד פה?[אני חושב שאיבדתי את עצמי בדרך....],הדרך הטובה ביותר ביותר להישתחרר מהקללה-גרין-קארד....רק ששם תחול עלייך קללת הגעגועים לארץ....כל דבר יעורר בך געגועים אלינו... קח הכל בקלות-בסוף משהוא יצליח לך,חוקי מרפי,אתה יודע... ומה היה עוזר לדעת מי קילל?הייתה מקלל אותו בחזרה שיצליח בנסיון ההתאבדות הבא שלו?

למעלה