ברבורה יקירתי

וויילד

New member
ברבורה יקירתי ../images/Emo24.gif

איך אפשר שלא לשבח , ואף להלל את ברבורה בחדרה , וגם להתפלל שחדר זה ידע חברים וחברות ושאף פעם , אף פעם לא ילכלכו לא את החדר, ולא את המדרגות ... בהצלחה רבה ממני, ודרך צלחה . ואני אכנס לפה לכשאצטרך פלסטר להחלפה... שלחתי לך את איגור שינקה ת'מדרגות , אני חלונות עושה מחר, למה לא נשארו עוגות ? ניסיתי לחרוז לך משהו יפה, אבל העייפות כבדה עלי ויצא לי ככה כמו שיכול לתת ראש רפה. תנו לי כדור , וננסה להשתנות . כדור כזה שיכול לגרום לאחד כמוני לצהול ולרקוד ממש כמו פוני... ברבורה מכל ה-
בהצלחה

טומי*

New member
מצטרף לחברי וויילד......../images/Emo24.gif

ברכות לפתיחת הפורום הצלחה רבה בנהולו!

וויילד

New member
נו.... את רואה ברבורה לבנה ?

איך הגענו שנינו לברך... את רואה שממך קשה לנו להיפרד את חייבת גם להיכנס ולבקר את שכנייך בקומה שנמצאת ממש , ממש מעליך ... אנחנו נקבלך בכבוד ויחוס אבל אם לא תבואי נשבור לך גם את הסחוס אל תגידי , ושלא יעלה על הדעת שאת עלינו כלל לא מתגעגעת .

הפגסוס

New member
ככה מקבלים אורחים, הזקוקים לסיוע ?

הגענו לפה , הצוות כולו . הבאנו את קונן חברנו שננשך על ידי הכלב של שכנו הכלב של מר פויירשטיין מה לעשות שלא נכחת במקום ?. פנינו ללא כל ברירה לרפואה אלטרנטיבית... את הכלב הסרנו בזהירות מישבנו. נתנו לו בונז'ו , והוא חזר למעונו (לכלב שלום) את קונן השכבנו על מיטה בפרוזדור עכשיו כל שנותר זה שברבורה תחזור ...

וויילד

New member
גברת אחות סליחה בבקשה !!!

גם אני חזרתי , אמרו לי שצריך להביא את הכלב ... תבדקי אותו אולי הוא ארסי ... יש עליו ארס ?.מיד לטפל !!! ואני חוזר לפורום , על קונן להיתפלל !!!

אז ככה....../images/Emo6.gif

העוגות והקפה - בחדר של האק"ג... את קונן לשלוח למשרד הבריאות, יקבל זריקות בבטן - ואחר כך ישוב, עזרה ראשונה מגישים אחרי שעות הקבלה, ואם חס ושלום אין שום תקלה... המיטות בפרוזדור הן מקום של כבוד.. רק חברים מקבלים שם מקום - לא עוד... הרופא הקונן יצא לביקור בית דחוף... מחכה למסעודה שאותו תאסוף. בעתיד הלא רחוק אביא קישורים.. איך בעת מצוקה - אחות לילה מאתרים... ולבאים: ברוכים תהיו.

מה זה ברבורה הזריקות בבטן לא פסה?

אני חשבתי שמזמן מזמן מצאו כבר תחליף לאותן הזריקות שבבטן אני מאוד מאוד מבקשת מכולכם להוציא מכאן את הכלבים,חוששת מהם,אני עוד עשויה לקבל זריקות בבטן בגללם בגללכם

למעלה