ברווזר - סוזן דלל

ברווזר - סוזן דלל../images/Emo9.gif

אתמול היינו בהצגה הראשונה שלנו ביחד. איזה כיף היה
בהתחלה עלה גבר עם גיטרה וניגן קצת שירי חנוכה ואמר "בכל זאת חג, נתחיל את ההצגה קצת אחרת" כל הילדים שיתפו פעולה ושרו בקולי קולות
. מיד אחריו עלתה להקת מחול ורקדה את סיפור "הברווזון המכוער" כשבקצה הבמה יושב מישהו ומספר את הסיפור ומשתף מדי פעם את הקהל. איזה יופי הם רקדו.. איזו דרך מקסימה לספר את הסיפור. כשכבה האור, הבייב הוציאה קול של לא מרוצה, תדליקו את האור בבקשה וחיבקה אותי חזק חזק אבל תוך דקות היא נכנסה לעניין, וישבה מהופנטת כל ההופעה. בסוף מחאה כפיים סוערות וצעקה "עוד!!, עוד 'פם!!!"
הצגה ראשונה שלנו יחד. כל כך התרגשתי. כל כך נהניתי. הופעה בסגנון אחר ומומלצת בחום

נשמע כיייייייייייייייפי ../images/Emo13.gif אבל לא

כל כך הבנתי איזו הצגה? של מי? מי היתה להקת המחול? נשמע באמת נפלא וכפי הנראה, תחילתה של ידידות אמיצה במיוחד בין הבייב לבין התיאטרון
אנחנו, לעומת זאת, טעמנו מטעמו של הפסטיגל למרות סלידתי העמוקה ביותר מסוג ההופעות הזה, סיגנונן וקהלן, אבל איכשהו הזדמן לנו (ביחד עם חברים)... רשמים:
היה מאד מושקע
מרשים
ווליום מתוכנת לחרשים אמיתיים
מיסחור שבא להקיא (בערך על כל חצי מטר גזלנים של צעצועים, ממתקים, סביבונים פירוטכניים וכיו"ב)
מתאים לילדים יותר גדולים אבל מרשים גם קטנטנים ככל שזה תלוי בי, אלא במקרים יוצאי דופן במיוחד - לא עוד
. ואנקדוטה: לפני הכניסה, ה
ניגן מוזיקת שרה'לה שרון עם מקצב מזרחי. התותחון פשט את מעילו, קם למרכז ההמולה והחל לרקוד בעינטוזים וסילסולי כפות ידיים שלא היו מביישים את ברי סימון בגיחותיה הידועות ל"זהו זה - הסרט בערבית". בעקבותיו קמו עוד כמה ילדים וניסו לחקותו, והעיר שושן צהלה ושמחה.

טוב, בינתיים כבר מצאתי בעצמי ../images/Emo13.gif

ברווזר של להקת קולבן דאנס - נשמע ממש מרהיב! (והנה תמונה מההופעה
)

catנוע

New member
אה, אז אנחנו נחכה

חבצלת כרגע בשלב שאנשים מחופשים לבעלי חיים מאוד מאוד מפחידים אותה. (וגם בובות פרווה של בייבי מוצרט/דוליטל, וגם הטלטאביז מחוץ לתחום כרגע כי השואב אבק נורא מפחיד
וכל נסיונותי להסביר לה שהוא מטפל בהם לא עוזרים...)

../images/Emo13.gif אצלנו היתה תקופה ש"סבא טוביה

עם החיות" התקבל בחוסר אהדה בגלל תחפושות החיות שבו. כנראה שזה שלב שכולם עוברים מתישהו.

דש1דש

New member
../images/Emo6.gif אצלנו ההצגה סבא טוביה והתנ"ך

עוררה כעס - כי הוא היה כל כך הרבה דמויות וכמעט לא סבא טוביה

../images/Emo6.gif טוב, זה כבר הפוך מפחד...

ואצלנו אחרי סבא טוביה - הקמתה של מדינה (או איך שקוראים לחדש) ישנן התנסויות בלתי פוסקות לעמוד על הראש כמו בן גוריון

נכנסתי לישיבה.

צריך גם לעבוד מדי פעם
דווקא התמונה הזו לא "היתה" בהופעה אבל כן, הרקדנים מחופשים לרקדנים. בהחלט מרהיב. באמצע ההופעה עברה לי המחשבה ש..וואלה, הייתי באה להופעה הזו גם בלעדי הבייב
אבל איתה זו היתה חוויה יוצאת דופן. יכול להיות שאני מרוגשת יתר מעל המקובל אבל לעזאזל, איזה כיף לבלות איתה, בילוי איכותי שכזה
ובכל אופן, מאוד מאוד ממולצת. לדעתי ובטח שלדעת הבייב.

catנוע

New member
ברור שאת מרוגשת

זה נורא כיף ללכת איתם להצגות (ועוד איכותיות ולא סתם איזו שעת סיפור מעאפנה בספריה)
הרקדנים מחופשים לרקדנים?
(אבל הבנתי בדיוק את הכוונה. סתם הצחיק אותי)

לברווזים ../images/Emo46.gif

ליתר דיוק, 4 רקדניות, 2 רקדנים, אחד מהרקדנים הוא הברווזון המכוער, והייתי מתחתנת איתו מיד עם סיום הסולו שלו
נכון, זו לא הצגה "רגילה" ולכן פתחתי על זה הודעה הבוקר

אורora

New member
וואו נישמע

מאוד מיוחד יחסית להצגות הילדים שהיינו בהם. הבעיה שזה כל כך רחוק....... יופי שנהנתן.

אורora

New member
זמן הנסיעה

ממקום מגורי שבשרון לת"א ביום שגרתי אחר הצהריים יכול להיות שעה וחצי ויותר

catנוע

New member
וואו, נשמע מדהים

מי הרוקדים? אולי להצגה כזאת גם חבצלת תסכים ללכת...

אנה מ

New member
נשמע כיף

בת כמה הגוזלית? מאוד רוצה כבר ללכת עם הקטנצ'יק להצגות, אבל ילד הכספית הזה לא יכול לשבת דקה במנוחה. כל הזמן בתזוזה. אולי הצגה כזו תעניין אותו... (בן שנה ושמונה)

צעירה מהקטנצ'יק

בחודש וקצת
האמת אנה, אי אפשר לדעת מה יקרה עד לרגע ההצגה. אני הייתי בטוחה שאיך שההצגה מתחילה, הבייב מתחילה לצרוח ואני יוצאת איתה החוצה. עד כדי כך האמנתי בזה, שתיכננתי איפה לשבת כדי לא להפריע לקהל. והנה, הפלא ופלא. היא נהנתה מאוד מאוד.

דש1דש

New member
וואו - מענין! מציג גם בפריפריה?../images/Emo8.gif

שלי מאוד אוהבת הצגות - בעוד כמה ימים היא תיהיה בפטר והזאב - מקווה שתהנה - נראה לי שכן. אם יהיה קצת יותר קרוב אלינו - זה נכנס לרשימה!

איזה פטר והזאב - זה עם קרנבל החיות?

היא חייבת לאהוב, זה מחול נהדר, אני בטוחה ששתיכן תיהננה.

למעלה