ברוך הבא גונגו

SINFULLY SEXY

New member
ברוך הבא גונגו ../images/Emo70.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo23.gif

גונגו בא !

גונגו שמח גונגו מאושר גונגו רוצה לעשות מדורה ! גונגו רוצה לטגן ביציה עין שרמוטה במקום סטייק ממותה ! את פה או שאת מותחת את גונגו ? גונגו סופר עד שלוש סקסית בשלוש גונגו הולך

SINFULLY SEXY

New member
יופי מאמי ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

ובלי איומים מתוקי אם אתה רוצה להתחיל אצלנו ברגל ימין-אנחנו באמונות טפלות מאמי-תיסתכל מיסביב ותבין איפה אתה. תאשר לי מתוקי שאתה עוד פה

SINFULLY SEXY

New member
עכשיו תעזוב שטויות ושרמוטות ותיתרכז מאמי

הגעת לפורום הכי חמוד בתפוז-כאן אף אחד לא יצחק עלייך ולא יעשה מימך צחוק-אתה עכשיו בבית מאמי -ברוך הבא הביתה
כאן לאף אחד לא איכפת אם יש לך טעויות או שבא לך על בנים בימקום על בנות-כאן אין דאווינים מתוקי-יש לנו את מיאמוטו שהוא אחד המוחות הכי טובים שכותבים בתפוז ואת אלברט שפיספסתי אותו הלילה וכמובן את הקדוש ואת סויה-הקדוש עכשיו קצת בקריזה על מה שעשיתי לו אבל יעבור לו ויש את סויה והליידי ואת אוסנת ופסיכו-אתה תכיר אותם עם הזמן. ועכשיו תהיה גונגו טוב ותיפתח את תיבת המסרים שלך בעוד חמש דקות למה מעכשיו מה שיש לי בישביל זה בפרטי מאמי
ברוך הבא למישפחה

TAINTED SAINT

New member
ברוך הבא גבר ../images/Emo45.gif../images/Emo72.gif../images/Emo120.gif

אני מבין שהיה לך אחלה לילה עם הסקסית שלנו,מקווה שלא יצאת ממנה יותר שרוט ממה שהיית כשהגעת.... ברוך הבא למעוזם של השרוטים והשרוטות,למאורת החטאים ולמקום בו מוסיפים טעם לאמונות הטפלות. יש לנו כאן ביננו אוסף תארים מכובדים שלא תמצא בשום פורום אחר,ממומחים לאסטרולוגיה ועד לפרופסוריות לשרמוטולוגיה,והכל כלול בדמי המנוי הוירטואלים שאתה תתבקש לשלם בעתיד,בדמו של ילד גוי לפני פסח.או בליטרת בשר מבשרך,לשיקולך. כפי שאולי שמת לב [בהנחה וטרחת לקרא מעט ולהתרשם מאתנו] אין אצלנו אפליות,הבקשה היחידה,אנא פתח את כרטיסי פרטיהם של כאלו הפונים אלינו כדי לא לענות באופן בלתי ראוי לקטין\קטינה או לאדם שפוי למחצה שהעלה כאן שאלה. בבקשה אל תשתלח בכאלו שאינם מחבורת הפורום,ביננו לבין עצמנו הכל מותר,אשמח כמובן אם תפעיל שיקול דעת ותקח בחשבון כי מדובר בפורום,ולכן כל הנכתב כאן נקרא ללא הגבלה עיי רבים,וקל יהיה לעשות במה שנכתב כאן שימוש לרעה כנגדנו עיי כאלו שאינם משתייכים למשפחתנו הקטנה והמופרעת,כפי שניסו לעשות בפורום "חירטוטי לשון" בשבוע שעבר... אנא המנע מבדיחות בלתי ראויות כגון זילות השואה או גזענות לשמה,סקסיזם ודת אינן ברשימת ה"טאבו" שלנו,אם תחליט לשחוט פרות קדושות,שמור לי נתח עסיסי ונוטף דם,תודה מראש. השאר את התגובות לפונים הרציניים לי ולסויה,כיום לצערי רק שנינו נותרנו פעילים כאן מהגרעין שהיה הרוח החיה בפורום,ואף אנו מסיבות אישיות איננו נכנסים לכאן על בסיס יום יומי כבעבר.אלברט כאן בסופי שבוע,מיאמוטו כשנחה עליו הרוח והסקסית לפי מצב היחום והירח.... אנא אל תקלל או תשתלח בגולשים מבחוץ,עשה כך,ואני מבטיח לך שאגרום לך לקלל את היום בו נולדת... מצטער שכך זה נשמע,אך אינני רוצה שתטען בעתיד כי לא הוזהרת. ברוך הבא,ואגב,הכרטיס האישי שלך.....
TAINTED SAINT
נ.ב. גונגו אוהב חיות ?

גונגו בטח אוהב חיות !

גונגו גם אוהב מתות גונגו אוכל הכל גונגו לא בררן גונגו קרא מה שכתבת גונגו מתנהג יפה גונגו משתדל עכשיו גונגו הולך לעשות 'חחחחחקקק טפו עלייך !' על אנשים בפורומים אחרים גונגו מאוד אוהב להפתיע גונגו חמוד !

סויה 1

New member
לגונגו שלום רב...

שאלת "מה זה אמונות טפלות"? אמונות טפלות ,אלה אמונות לא הגיוניות,אשר לא מסתמכות על עובדות מדעיות ואי אפשר להוכיח אותן. לדוגמא: המספר 13 מביא מזל רע. אם חתול שחור עובר לפניך,משהו רע יקרה לך,ולכן עליך לירוק 3 פעמים ולפנות לאחור. אסור לילד לעבור מתחת לסולם ,הוא עלול לא לצמוח יותר... אם מראה נשברת ,משהו רע יקרה לך...אסור לשפוך מלח על השולחן. אני מקווה שהבנת...ותוכל להוסיף לנו ממבחר האמונות הטפלות שלך. ולעשות חחחחחקקק טפו עלייך זה בסדר גמור...אצלנו בפורום יש הרבה "יריקות". תבורך! על מי אתה הולך לירוק?...אם אפשר לשאול ,ולמה? ושוב ברוך הבא גו גו גונגו....

גונגו שמח !

גונגו יורק על ביציות עין ! גונגו לא אוהב פורום חרטוטי לשון ! ביציות עין לא נחמדה לגונגו גונגו 'חחחחחחחקקק טפו עליך !' על ביציות עין ! גונגו אוהב יריקות גונגו עבד עם פועלים מסין גונגו למד מהם 'חחחחחחקקק טפו !' מאוד משחרר גונגו משוחרר מאוד גונגו אוהב סויה סויה נחמדה לגונגו גונגו אף פעם לא 'חחחחחחקקק טפו עליך !' על סויה גונגו מבטיח !

היי מאמוש ../images/Emo24.gif ברוך הבא ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif../images/Emo25.gif

אם סויה והסקסית היתלבשו עלייך אז אתה בידיים טובות כפרה
אני שפוכה מעייפות אז אל תיקח את זה אישית אם לא אשתפך לך עכשיו כאן בנאומים ארוכים-מבטיחה לפצות אותך בהמשך
ברוך הבא למחלקת אישפוז מרצון-וקח בחשבון שהפסיכיאטר הראשי שלנו בארי לא בדיוק סמל השפיות בעצמו-אז תישתדל לא לירוק עליו-לטובתך
ברוך הבא
|

גונגו אומר תודה רבה !

גונגו מאושר ! גונגו מרגיש טוב טוב טוב טוב טוב טוב גונגו גמר ! גונגו מתקלח גונגו דביק גונגו חופף גונגו תכף חוזר

מתה עלייך מאמי ../images/Emo141.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

יחסית אלייך אפילו הקדוש ואימת הגבעות שמביאים בכבשים כשמשעמם להם נחשבים לשפויים
אם יש לך איסיקיו תשלח לי בפרטי-מיקלחת נעימה מאמי-תחשוב עליי ותסתבן לאט לאט איפה שחשוב באמת...נשיקה|

למעלה