ברוך הבא מס חדש

yogibear

New member
ברוך הבא מס חדש ../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif

בחסות משרד הפנים אושר "חוק השמירה " של ראשל"צ .... שיגבה מכל בית אב כ 30 ש"ח נוספים לחודש בנוסף לשאר הארנונות המשולמות... מיותר לציין כי פריצת דרך זאת סוללת בפני כל רשות מקומית בארץ את הדרך להטיל מס עקיף על בית אב, גם אם למס יוצמד השם אגרה המחייב זיקה לשירות בעדו הוא מחוייב . כמי שעסק בתחום המוניציפאלי, שנים רבות, הנני טוען כי משרד הפנים נותן בידי הרשויות סמכויות גורפות להעלאת מיסים, וליצירת מקורות מימון ע"ח תושבי הרשות. ניהול כושל ממומן ע"י תכנית הבראה המחייבת העלאת ארנונה... או המצאת אגרות יצירתיות ... מדוע שראש הרשות והגזבר לא יתנו את הדין על ניהול כושל ? מדוע חייבים תושבי ראשל"צ לממן אגרת שמירה ? האין זה תפקידה של המדינה ? מי יבדוק האם הוקמה קופה נפרדת לחיובי אגרת השמירה, ואין העברות תקציביות למוסדות כאלו ואחרים שאינם בעלי זיקה לאגרת השמירה ? ואם הדבר יבדק, וימצא שיש חריגות והעברות ... האם יתייחסו לכך ... ממש לא ואם תאמרו אחרת אתם במקרה הטוב אופטימיים ... הנורמה הפסולה שכל מחדל כספי של רשות מקומית ממומן בידי תושבי אותה רשות חייב להפסק... תקנו אותי אם אני טועה ...

גולדי2002

New member
שימו לב לדבר הבא

הודעתה של פליסיטי בפורום אנטי גלובליזציה: עלעלתי לי במקומון גבעתיים ועצרתי על ידיעה מעניינת-"חברת "דן" חילקה כרטיסיות לאישי ממשל ואנשי עסקים". בהמשך נאמר כי "מנכ"ל החברה פנה לאנשי עסקים ואישי ממשל והזמין אותם להתנסות בשירותי החברה,ובמסגרת ההזמנה הופצו לכאלף אישי ממשל (שרים,ח"כים ובכירים בשלטון המקומי) מארז מיוחד שכלל ברכת שנה טובה,מפת קווים עיקריים של החברה ו"כרטיסיית היכרות" של 4 נסיעות במהדורה מוגבלת מיוחדת לאספנות." לדברי הכתב,"המטרה היא לרענן לציבור הזה-שאינו נוהג לקחת אוטובוס,את קיומה של ההמצאה הזו,ולהראות להם כמה קל נוח ובטוח לסוע באוטובוסים של "דן". מה דעתכם/ן? אותי אישית זה הגעיל. נשמע את דעתכם ואז אסביר על מה ולמה אני מלינה.

למעלה