ברוך מת

ברוך מת

לא ברוך אשם, אלא מת. נפח את נשמתו. אל תיבהלו, מדובר בדג. לא דגדגן!!! דג-זהב. היו לי שניים. ברוך וציפורה. ברוך הלך לעולם שכולו טוב. ציפורה התאלמנה בגיל צעיר ונותרה בדד. מישהו מתנדב? אוריאנה נ.ב ואם `תה לא מאמין, תשאל את ברוך (רק שהוא לא יענה, כי הוא כבר בר-מינן)

זה אבוד

שטפתי אותו באסלה. אני מתנחמת בכך שבים הוא לא בודד. גם זה משהו. אוריאנה

arye_gur

New member
כל היום הייתי עצוב,

חשבתי שזה בגלל התשובה של שרון - עכשיו אני מבין שזה בגלל מותו טרם עת של ברוך. אריה

יערית

New member
כן כן כן

תמיד היתי קופצת בראש המתנדבים(אכלתי אותה תמיד), לבן שלי קנו אקווריום עם 3 דגים,דג אחד מת ביום השרב, דג אחר מת ביום הפיגוע(כניראה כפרת עוונות)ואת הדג השלישי הכנסתי לאקווריום המיקצועי של אימי,שיש פה דגים טורפים(אל דאגה..) לא יאמן איך הוא מסתדר איתם,אומנם כל הזמן אני רואה אותו בפינות הזגוגית,אני מפנה אותו משם``יאלה צא כבר יא פחדן,תלחם על זכויותייך בתור דג),אז כך שאם לא בא לך על ציפורה,סימבה הדג מאוד ישמח לחברה זהובה לצידו. שלך יערית-מתה על מסעדת דג על הדן!

arye_gur

New member
דג על הדן ?

אריה ש - אוהב דגים באקווריום שלו, אוהב מאוד לדוג, אבל שונא שונא שונא לאכול דגים ! (ראיתם כבר דייג שלא אוכל דגים ? משה, תלמד מה זה פסיכי ! )

יערית

New member
ככה זה בחיים

אתם גם צדים נשים בשביל הכיף שלכם, מפחדים לאכול עד הסוף,את כל הארוחה. הכל לפי הראש שלכם! יערית-שמתה על דגים!

arye_gur

New member
אנחנו מתאימים !!!!

אני אדוג ואת תאכלי ! אריה, שתוהה איזה סוג של גברים נשות הפורום מכירות, לא אוכלים עד הסוף ??

יערית

New member
מתאימים בהחלט!!

אשמח גם להאכיל אותך.... ואריה אל תתהה לגבי סוג הגברים שנשות הפורום מכירות,דיברתי בכללית, אני אכן ניתקלתי בגברים טובים בחיי,חלומן של כל אישה,אומנם ניכשלתי בבחירת בן זוג לחיים,אך החכמה היא לתקן טעויות(בתקווה),להפיק לקחים וליישם. יערית-שחושבת שלכל אחד מאיתנו יש מה ללמוד בחיים.

arye_gur

New member
יכול לדבר איתך הרבה על בחירת בן

זוג מתאים (אחרי 3 גירושים) ... ארגרש

יערית

New member
לא מתעסקת

עם מתוסבכים אריוש:), 3 גרושים? לדעתי אתה מתאים כ``כ למערכת הנישואים, כמו כפפה ליד. יערית-שגרושין הן לא התחביב שלה.

למעלה