ברוכות הבאות וברוכים הבאים

דופקת בדלת- תפתחו- הגעתי

הבאתי גם שתיל ושי ומשום מה האייקונים לא יוצאים טוב- יש עוגה? אני קצת רעבה ערב טוב לכולכן

פנדה30

New member
מתבקשת גם עוגה, לא?

ארנבינה (ופרמלה)- יישר כח. ובעקרון, אתן יכולות רשמית להוסיף לחתימה שלכן שאתן 'כחולות' (שם קוד למנהלות בתפוז) בפורום 'הורים ועוד', ואפשר גם לרשום את מספרו... בהצלחה!

GINGTA

New member
מזל טוב

אם כי זה יגרום לי לכתוב פחות ולקרוא יותר כיוון שזה מקום יותר חשוף וחושפני מקומונה

מזל טוב לנו ובהצלחה!

כל הכבוד על היוזמה למנהלות ולג'וס על החודש האחרון של הניהול בתפוז יש משהו שאני *שוב* צריכה ללמוד על הממשק??

hagarrr1

New member
איזו התרגשות

יאללה הכנסתי למועדפים. שיהיה לנו בשעה טובה

סיפור לכבוד המאורע

השועל יצא לחופש ----------------------- שועל אחד הרגיש שהוא חייב לקחת חופש מתפקידו אחרת כבר לא יוכל לתפקד לכן הוא חייב להתנתק מהתפקיד ולקחת חופש ולצאת מהיער. הגיע השועל אל האריה מלך היער וביקש ממנו חופש- והסביר לו שהחופש הינו הכרחי והוא מוכן לקחת חופשה ללא תשלום העיקר לצאת לחופש. האריה הסביר לשועל כי אם הוא יצא לחופש יהיו חייבים לקחת מישהו במקומו ולא בטוח שהתקן שלו לשועל ישאר כשיחזור. השועל הסכים ולקח חופשה. כעבור שלושה חודשים חזר השועל אל היער ופנה אל האריה. האריה אמר לו שהוא מצטער אך התקן של שועל תפוס ויש תקן פנוי של ארנב. הסכים השועל והחל לתפקד כארנב. כעבור חודש חזר השועל אל האריה והסביר לו שנמאס לו לתפקד כארנב. אמר האריה שאין ברירה וכי תקן השועל עדיין תפוס. המשיך השועל לתפקד כארנב ובעודו בורח מפני חיות ביער כארנב פגש לפתע בארנב. ניגש אליו ושאלו: תגיד ארנב מה אתה? ענה לו: אני שועל. אמר השועל: תגיד לי: איך זה שאני שועל ונמצא על תקן ארנב ואתה ארנב ונמצא על תקן שועל?" ענה לו הארנב: "זה מה שקורה כשיש חמור על תקן אריה"

sigmao

New member
רגע רגע

שאני אבין יש עוד מישהו בעולם חוץ ממני שמתרגש ממציאת העגול לשון שחור גחון? (בעיקר לועגים לי בימים האחרונים...)

למעלה