ברוכות הבאות למעגל נשים

beky1

New member
מזל טוב להילה

כיף לראות אותך הופכת כחולה, אל תשכחי אותנו מפורום נשים וקריירה.

ברוכות הבאות למעגל נשים ../images/Emo140.gif

נשים יקרות, אני מזמינה אתכן לחוות ביחד מעגל נשים וירטואלי. בפורום נוכל למצוא ולהפריח מחדש את היכולת הרוחנית הנשית הייחודית שלנו, להעלות נושאים שונים, לשתף, לחלוק, לשאול, להשיב, לתמוך ולהיתמך. בברכת ימים מוארים ומאושרים לכולנו אסנת

תודה רבה אם כי אני כחולה כבר שלוש

שנים... בפורום הבית שלי - פורום קלפי טארות
ברוכה הבאה למעגל שלנו, אשמח לקרוא אותך גם כאן

שלומית המקסימה

איזה כיף לראות אותך לא להאמין כמה במשותף יש לי איתך (את אפילו לא יודעת !) וכמה זמן אני מכירה את הכינוי שלך ובכל זאת עוד לא נפגשנו אף פעם... מה יהיה ?

צוחקת...

יש לנו נושא כאוב במשותף - שיניים... עברתי את כל מה שסיפרת מקווה שאצלך זה הצליח ו/או יצליח.

אמברון

New member
ברכות לך יקרה שלי

< האייקונים לא עולים (אייקון עצבני במיוחד מצורף)> בהצלחה עם הפורום החדש (אלוהים, איך את מצליחה לעשות את זה???). בטוחה שיהיה כאן נעים, מלמד, חווייתי וחם - כמו שאת יודעת לעשות הכי טוב! אוהבתותך מאוד!

תודה אהובה שלי

אלוהים יודע מה קרה כאן לאייקונים - שלחתי הודעה להנהלה ! הנה נפתח מעגל חדש, בפורמט ידידותי הרבה יותר. מקווה הכי בעולם לקרוא אותך כאן - את יודעת שיש לי חולשה לכשרון הכתיבה המופלא שלך נשיקה וחיבוק אסנת

caspit

New member
מזל טוב לפתיחת הפורום ../images/Emo65.gif

מאחלת לו המון עמודים, ושרשורים מרתקים

למעצבת/בונת האתרים הכי מוכשרת שיש

כמה שאני שמחה לראות אותך כאן !!! תשלחי לי מסר ואגלה לך סוד - איך עושים לינק לאתר שלך בחתימה :)

שירה1973

New member
בשעה טובה ומוצלחת יקירתי ../images/Emo140.gif

הרבה הצלחה מבטיחה לקפוץ לבקר....
שירה

יפתי המיוחדת ../images/Emo25.gif

מה זה לקפוץ לבקר ? אני רוצה אותך כאן איתי לצידי במעגל ! את יודעת איזה עונג זה עבורי לקרוא אותך... אמרתי לך לא אחת. אני כל כך שמחה לראות אותך כאן ! אגב, קיבלתי את המייל שלך ותודה ואני כל כך מאושרת עבורך - תשובה מחר, כי אני רצה לעבודה. אסנת

למעלה