ברוכות הבאות לפורום

ברוכות הבאות לפורום../images/Emo34.gif

ברוכות הבאות לפורום שלנו! ה
החם והאוהב לקהילה הנשית הגאה הבוגרת בישראל!
השם אומנם אומר לסביות, אבל אנחנו בשמחה גם נקבל לפורום טרנסג'נדרס וביסקסואליות. אתן מוזמנות לקרוא את הודעת המנהלת ולהתעדכן בכללי הכתיבה בפורום. אוהבת מאוד, דפנה

בת עולם

New member
על עצמי לספר...

לא אוהבת לספר על עצמי, אבל בקיצור ממש אוהבת נשים (לא לסבית), בת 39, ללא זוגיות כרגע ושמחה שיפורום כזה נפתח כי היה חסר לגיל הזה

מורן א

New member
מיתולוגית? אני?../images/Emo3.gif

אנחנו מכירות? וכפי שכתבתי, אשמח להיות חלק.

dify

New member
yes../images/Emo70.gif yes../images/Emo70.gif yes ../images/Emo70.gif

ולא רגע אחד מוקדם מידי כמו אוויר לנשימה :):):):) דיפי, 31 (וחצי, אבל לא סופרת :):):):) בהחלט משתוקקת לפורום שמשלב גם לסביות וגם בנות 30+ אין אירוע לסבי שאני לא שומעת שאלות בסגנון- מתי ירמו פה כפפה לבנות 30+ אז ברכותי לתפוז ולמנהלת הפורום אשמח לתרום ככל יכולתי :) מקווה שזו תחילתה של ידידות מופלאה :) שיהיה לכולנו- בכייף!

מלא נשים מדהימות מגיעות לפורום

ברוכה הבאה! אני קוראת את הבלוג שלך כבר תקופה, את בנאדם מעורר השראה. מקווה לראותך איתנו בפורום

uvita

New member
מזל טוב :)

אני ממש שמחה שנפתח פורום כזה! למרות שאני לא נחשבת "קהל היעד" (בת 23) מאחלת מזל טוב ובהצלחה! שבת שלום ושבוע נעים לכולן

ובכל מקרה המון מזל טוב על הפורום

לרגע חשבתי שלסביות קטנות בנות עשרים עם מראה טום בוי ושיער בלונדי קצוץ כבשו את הפלנטה. לא ידעתי על קיומנו (שמעתי עליו) עד שראיתי את הפורום הזה. מזל טוב!!!

אהה... גמני

אכתוב בלוג. אין כמו לשמוע שאת 'אדם מעורר השראה'
. נראה לי שאני אעשה קופי פייסט לאחד הבלוגים שלי בניקים האחרים שלי בתפוז ואדביק אותו פה לקול התפעלותכן 'ואו'!

מזל טוב!!!../images/Emo60.gif

הגיע זמן שיהיה פורום כזה... בת 39 לסבית נשואה + (כן - יש כאלה חיות...) נשואה (גם) לאישתי ומאוהבת עד הגג כאן בשביל הכיף של לדבר ולהכיר - להרחיב את המעגל

dify

New member
נשואה, אה ...:)

נשואה קפריסין? נשואה הסכם חיים ממשותפים? נשואה עם טקס וחצי בורקס? פרטי, שנוכל לגנוב ממך רעיונות :)

נשואה על אמת...../images/Emo60.gif

לבעלי +2 שרק בשבילם זה היה שווה ניסיתי לשחק סטרייטית למען החברה ולא הצלחתי למרות שאני פולניה טובה... נשואה לאישתי בראש, בגוף ובנשמה בשביל זה לא צריך שום טקס אבל כן הולכת עם טבעת על האצבע (שתיים בעצם...) מסורת...

למעלה