ברוכות הבאות ל
החדש שלנו

אפרת12

New member
ברוכות הבאות ל../images/Emo82.gif החדש שלנו../images/Emo70.gif

בואו נמשיך מכאן

nubi

New member
../images/Emo2.gif מה קורה?

נפרדנו סופית מהמרזות?

liti

New member
מרימה ../images/Emo48.gif לפתיחת הפורום החדש

שנמשיך להנות ממנו ולשאוב ממנו את מירב התועלת עבורנו!

חן123

New member
../images/Emo50.gif

לכל חברי הפורום ובמיוחד למנהלות האהובות עלי חן

משוש30

New member
טוב ../images/Emo2.gif אני רואה שאני צריכה להוסיף

עוד אתר למועדפים שלי... מקווה שרב הבנות יגיעו לכאן במקביל להרזיה... אז עכשיו רק מרזים שם הא? אוף! התאים לי דווקא גם תמיכה לאחר לידה וגם הרזיה ככה אין לי ממש מה לחפש שם. אפשר גם פה מדי פעם לספר על ה"דיאטה" כחלק מהתמיכה שאחרי הלידה? בחיים עוד לא השתתפתי בפורום שיש בו פחות מ-10 הודעות...

אפרת12

New member
בודאי שאפשר גם כאן

לדבר על הדיאטה אנחנו לא יודעות אם יהיו פה את פינות הדיאטה הקבועות (שהרי הפורום הוא כללי יותר) ולגבי מספר ההודעות - את לא מרגישה חלוצית משהו
...

יהיה מצחיק...

אם לאט לאט הפורום הזה יהפוך גם הוא למרזות... מצטרפת לכל מילה ולכל האיחולים

תלתלושה

New member
שלום לנמצאות וברכות../images/Emo140.gif

עקבתי בסקרנות אחר חילופי הדברים בפורום ההרזיה ושמחתי לגלות שהוחלט על פורום נפרד.למרות שאני זקוקה נואשות להרזיה(עוד לפני הלידה
)אני יותר מוצאת או נראה לי שאמצא את מקומי במקום שכזה כמו פורום זה.אז אחרי ההסברים המייגעים אשלח ברכות חמות להתחלה מבטיחה. אני אמא לילדושה מקסימה בת 5 חודשים(ילדה ראשונה)עברתי אי אילו שלבים עד היום ואני רק ממשיכה ללמוד כל יום.בשלושה ימים האחרונים אני לבד עם הבובה כי אבא שלה נסע לחו"ל(יחזור מחר...)וכמו שמרפי ציווה(זה מהחוקים)הימים האלו קשים בצורה שלא הכרתי...טוב גם לא נשארתי לבד איתה עד היום!לא היתה לי כמעט עזרה כי שתי הסבתות לא נמצאות בארץ בימים אלו ואני קצת ממוטטת. טוב...די להפעם...לא יפה להתחיל ישר בקיטורים...

למעלה