ברוכים הבאים לפורום "בר אילן - כלכלה ב"

ברוכים הבאים לפורום "בר אילן - כלכלה ב"

ההמשך הישיר והטבעי של קומונת שלום שנה ב'. בתפוז הבינו שלא יוכלו לכלוא אותנו בתוך קומונה לנצח! ("העתיד הכלכלי של המדינה? בקומונה? מיד לפתוח להם פורום" מנכ"ל תפוז ) והנה אנחנו מודיעים בחגיגיות על פתיחת הפורום המפואר, המכובד, המדהים, המגניב (וכו' וכו' וכו'.. )של שנה ב' בבר אילן! כאן תוכלו להמשיך להביע את הגיגיכם, לקבל מידע, להעביר חומרים (חומרי לימוד וחומרים אחרים), לרדת על מרצים, לרדת על מי שהולך לז'ק ושולי, לרדת על מי שיורד על מי שהולך לז'ק ושולי, להעליב להעלב, להצחיק ולצחוק, ובקיצור להציל את העתיד הכלכלי של מדינת ישראל!

וקצת תגובות מהעיתונות..

"פורום 'בר אילן - כלכלה ב', ההמשך הישיר של קומונת 'שלום שנה ב' המעולה, מתעלה אפילו על המקור" ידיעות אחרונות "מאז הקמת פורום החוה של שרון לא הוקם פורום חשוב כל-כך שכנראה עוד ישפיע רבות על כלכלת ישראל" הארץ "אם קיינס היה בחיים אין לי ספק שגם הוא היה מתעדכן מידי יום בפורום 'בר אילן - כלכלה ב'" מקור ראשון "נו! אולי בכל זאת יצא משו טוף מהמדינה הצייוינית הזו! 'בור אילון - כלכולה בית' יעזור לפורנוסת ישרואל" יתד נאמן "אל יהוד האלה בתחו אל פורום 'בר אילן גלגלה ב' ואלה הולכים יעני להטביע גלגלה שלנו בים" אל ערבייה

אני חמישי!

ברכות.אמנם הפסדנו סופית במאבק בשנה ג',אבל לפחות לא ניתן לאף אחד לעקוף אותנו בגזרת הפורום!

IUB

New member
../images/Emo66.gifגם אני פה... איזה כיף! תגידו:

זה נחשב נצחון טכני בקרב ההודעות מול שנה ג'?

למעלה