ברוכים הבאים לפורום הורים ומבלים עם ילדים

שיהיה המון בהצלחה ובשעה טובה ../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

אומנם אינני הורה ואינני ילדה כבר, אבל בתור אשת חינוך לעתיד וסטודנטית יצירתית במיוחד אני אשמח לתת רעיונות לבילויים עם הילדים וטיפים
.

dafgol

New member
../images/Emo51.gif יקירה ../images/Emo24.gif

בטוחה שתוכלי לתרום המון מהידע שלך . תודה על המסר

שלום לפורום ולדפגול!!!

שנים שלא התראנו. מה שלום ה'תאום' של מאיה? ואת רז עוד לא ראיתי בכלל. אח שלך עוד באזורנו? יש סיכוי להפגש? מייד כותבת הודעה...

dafgol

New member
אני בשוק אני בהלם אני המומה ממך ../images/Emo6.gif

יו....שנים...לפחות שנתיים.... התאום של מאיה כבר גבר רציני , את רז ראית לדעתי...ביומולדת 3 של סתיו ( מה שלומם? מסרי להם דש"ח
), הגענו לאזורכם (רז היה אז בן 4 חודשים בערך) בר ורז שני טנזימים רציניים
בום וטראח במלוא מובן המילה
מה אצלכם? מה חדש? איך החבר'ה שלך? אחי באזורכם, נראה לי לתמיד...התחתן לפני 3 שבועות...אוטוטו הם בדרך לתאילנד.... אנחנו לא מגיעים הרבה לאזורכם < עברנו תקופות לא קלות בתחומי הבריאות לצערי >. שמחה לראות אותך פה
כיף להיפגש שוב

בית חדש תמיד כף

כל התחלה היא משהו חדש היא משהו שונה היא משהו אחר. כמו הים המסתיר פניו מאיתנו, פעם שוקט ופעם זועף. הים אשר אף פעם איננו יודעים מה מחביא הוא באמתחתו, כך גם ההתחלה. לפתע לא בדיוק יודעים מה קרה. לפתע צריך להתרגל לאנשים חדשים. זו התחלה...

dafgol

New member
../images/Emo51.gif עליזה , ריגשת אותי ../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif

../images/Emo50.gif לפורום החדש

כל הכבוד על הרעיון אומנם אנחנו לא מהמבלים אבל.. תמיד נחמד לשמוע רעיונות אולי סופסוף גם ניישם אותם

S r 35

New member
דפנה אחותי שלא נחה לרגע: תתחדשי על הפורום

באתי לבקר ולהתארח. מבטיחה לקפוץ הנה מדי פעם
נ.ב. סליחה שלא עניתי לך עדיין על המסר. את לא מבינה באיזה אטרף אני נמצאת. רוצה להקדיש לתשובה שלי זמן ולא לענות לך כלאחר יד. עדיין מקווה להגיע לטלפון ולדבר איתך כמו שצריך... אני

dafgol

New member
../images/Emo51.gif אחות שלי ../images/Emo24.gif

יודעת ובטוחה שיש לך המון רעיונות והמלצות.....זה מידע פנימי שלי
מבינה את האטרף....כנ"ל אצלי
( עדיין לא קיבלנו החלטה, אני כרגע בשלב ההכחשה...) משרשרת אותך לשרשור הברכות הגדול.
ענקית מכל ה
געגעת אני

קרניבל

New member
מזל טוב על הבייבי החדש../images/Emo65.gif

בטוחה שהוא יהיה מדהים כמו האחרון שניהלת

למעלה