ברוכים הבאים לפורום הזדמנות

ששון גז

New member
ברוכים הבאים לפורום הזדמנות

פורום זה נועד למשקיעים בחברה הזדמנות ישראלית השייכת לסקטור חיפושי הגז והנפט בישראל.
הפורום ממשיך ישירות פעילות של קהילת משקיעים תוססת ומעורבת בהזדמנות ישראלית, אשר פעלה עד כה בקומונת "הזדמנות יה"ש".
המעבר לפורום החדש נועד לשדרג את יכולות משתתפי ומנהלי הפורום בכלים שונים לקראת הגידול הצפוי במספר המשתתפים יחד עם הגידול הרב הצפוי בעניין הציבורי בהזדמנות ישראלית בתקופה הקרובה.
המעבר לפורום גם ישפר את מיקום הפורום במנועי חיפוש ברשת.

כל ההודעות, סקרים ומידע נשמרים בקומונה וניתן לגשת אליהם בכתובת:
http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=39127

אני מקווה שהפורום החדש יסייע לנו לשתף זה את זה בדעות ומידע שיועילו לכולנו בהשקעותינו.
בתקופה מרגשת מאוד עבור הזדמנות ועבורינו המשקיעים הנה עוד סיבה למסיבה!
בהצלחה לכולנו.

גלפלאגק

New member
פורום תוסס אש...

פורום הזדמנות יהש.

ששון מברוק על השידרוג,דומוזי יפה לך.

airplain

New member
ברוכים הנמצאים :)

מהיום מתחילים דף חדש חברים!!
רק הזדמנות

נמצאת בתיק כבר עם 17 אחוז רווח

airplain

New member
יאאא דומזי איך אני אוהב אותך

אני חבר קבוע בפורום שלך!!!

אז מה עכשיו??
הפורום טריידים נסגר?? :(

dumuzi

New member
אני עונה שם לשאלות

אבל רק אני פעיל שם אז זה לא ממש פורום

ואני לא סוחר בשוק מדשדש (רק לטווח ארוך ואסטרטגיות שחיקה באופציות) אז גם אין טריידים מעניינים כרגע

לדעתי אחד הדברים הכי חשובים לסוחר זה לדעת מתי להיות מחוץ לשוק

אם אתה זוכר את המחאה של הסוחרים הקטנים שהתבכיינו על המחזורים והמכונות - הם כנראה לא חוו שוק מדשדש בעבר כמו עכשיו וגילו שהם מפסידים ברוב הטריידים שלהם

ותלו את האשמה בבורסה וברגולציה (חלק מהאשמה עליהם ללא ספק אבל ודאי שלא הם יבשו את השוק - גם שווקי ארהב ואירופה חווים צניחה במחזורי המסחר)

כי הם לא מבינים שסוחרים לא יכולים כמעט להרוויח בשוק חסר מגמה כי התנודות שלו הרבה יותר אקראיות משוק מגמתי

כל אסטרטגית מסחר טובה לסביבת שוק מסוימת ולא ניתן "להכריח" אותה לעבוד כל הזמן ... בגלל הזה עבודה כסוחר היא בעייתית ואני לא ממליץ עליה למי שאין יכולת כלכלית להעביר תקופה ארוכה בלי תזרים

אני מייצר כאמור תזרים מאסטרטגיות שחיקה באופציות אבל אין מה להשוות לכסף שמגיע ממסחר קצר טווח בני"ע כשהשוק מגמתי - אפשר להרוויח בשוק טוב אם אתה מתזמן טוב ועלית על הניירות הנכונים 20% על ההון בחודש

למעלה