ברוכים הבאים לפורום העיר חולון אשמח לשרשור...

ronliv

New member
שלום רב וברכות לרגל פתיחת הפורום

אני תושבת פתח תקוה. אפשר להצטרף?

ronliv

New member
יופי, תודה רבה - ועכשיו אני אסביר...

אז ככה - נולדתי וגדלתי בחולון העיר הטובה ביותר בעולם. היתה לי ילדות מאושרת... הכרתי את בעלי והוא מפתח תקוה, ו"ויתרתי" כדי שנהיה קרובים למקום עבודתו. ועד היום אני פה, לצערי מגדלת את הילדים שלי יחד עם כל הזבובים שיש פה בפתח תקוה. (שאצלכם בחולון, אתם לא מוטרדים מהם בכלל). ואני לא רואה, בינתיים, אפשרות לעבור. הורי גרים בחולון. ואני מבקרת אותם לפחות פעם בשבוע. אז תעריכו את מה שיש לכם. זה לא מובן מאליו.

אצלי זה הפוך

חברה שלי היא קיבוצניקית במקור { קיבוץ רמת יוחנן } והיא ויתרה ובאה בשבילי לחולון ההורים שלי מקרית רבין ואני שוכר דירה בשכונת גרין

ronliv

New member
גם ההורים שלי גרים בקרית רבין

וגם אני הייתי מוותרת בשביל לגור בקרית רבין

אני באנילביץ'...קדמו לכך רחוב סוקולוב...

בס"ד ואהרונוביץ'
. משהו באטמוספירה,באויר,בניחוח של חולון מרגש אותי כל יום מחדש. תמיד חשבתי שאין בארץ משהו טוב יותר מחיפה והקריות שם התגוררתי קודם לכן. יש כאן אוירה חמה ומאירת פנים,ואני ממש,אבל ממש לא רוצה לחזור לכור מחצבתי שהיה הצפון. מאז שאני כאן בעיר רק דברים טובים מתרחשים כאן בלי עין הרע
.

ברוך הנמצא. אני גם חולונית,

ואני מאמינה שיהיו הרבה מצטרפים לפורום הזה, היות שראש עירנו זכה בפרס על היותו בין עשרת ראשי הערים הכי טובים בעולם !!!!!!!

הייתי לוקח את התואר בע"מ כתושב העיר....

לדעתי יש הרבה מה לתקן .... אבל כרגע זה שרשור היכרות ראשוני אז אנינו נדבר על זה בהמשך

2618

New member
אודי, ב- ynet קיים פורום חולון - כדאי שתשתתף

הבעייה העיקרית בעיר הזאת זה התחבורה, אבל אי

אפשר להאשים את ראש העיר בבעייה, כי זאת בעייה בכל גוש דן וכל ראשי ערי גוש דן צריכים לפעול ביחד על מנת לשפר את מצב התחבורה באיזור.

יש הרבה בעיות נוספות

בעיות חניה לתושבי חולון { חולון היא העיר היחידה באזור שנותנת חנייה חינם למבקרים מבחןץ} המחירים המטורפים שגובות ימית 2000 בריזה וקאנטרי חולון מתושבי העיר { האבסורד שתושב חולון ותושב חוץ משלמים אותו מחיר ואין הנחות לתושבי חולון } חוסר השקעה בקבוצות הספורט בחולון לאורך שנים ויש עוד הרבה מה לתקן .....

הבעייה העיקרית זה פקקים ! כל השאר בטל

בשישים, אבל מוטי ששון לא יכול לעשות כלום כל עוד בתל אביב לא עושים כלום.

פקקים זו בעיה בכל גוש דן וכל השאר...

ממש לא בטל בשישים למי שזה חשוב ויש לא מעט כאלה

*רק אני*

New member
אכן יש הרבה בעיות נוספות

אבל עם כל הכבוד לתושבי חולון, מחירי המנויי בבריזה הוא לא קטן ומי שמשלם מחיר כזה, לא רוצה להגיע לבריכה עמוסת מבקרים. פעם היתה הגבלה על מספר המנויים בבריזה ומשנה לשנה המספר הזה גדל, אז לא צריך להוסיף עוד הרבה מבקרים

הפיתרון הכי טוב זה שהבריכות האלה ....

כמו ימית 2000 בריזה וקאנטרי חולון שזוכות לתקצוב מהעיריה והעירייה נהנית מהרווחים שלהם שהם יהיו רק לתושבי חולון ויהיה מחיר יותר מסובסד לא יכול להיות שכאלה שבאים מבחוץ ותושבי חולון משלמים אותו הדבר ואגב בריזה היא קאנטרי שיש בו בעיקר רק מנויים אין כמעט מבקרים מבחוץ

למעלה