ברוכים הבאים לפורום לידות בית

פלגיה

New member
בהצלחה לכם ../images/Emo142.gif

לא בשבילי - אני צריכה לדעת שיש חדר ניתוח דקה ליד, אבל למי שמתאים לה - בכיף. זאת בדיוק הדרך לקחת אחריות וללמוד - ולעשות מה שמתאים על פי תחושת הבטן. בהצלחה

L o l a123

New member
בהצלחה לחברתנו מפורום הריון ולידה

מאחלת לך שהפורום יהיה פורה ומוצלח

מזל טוב לפורום

החדש-מהפלסטיקים
אני כבר לא אזכה
. אבל כשרק העליתי את הרעיון בפני האב המיועד - זה נראה לו כמו עילה סבירה לגירושין ו/או אשפוזי המיידי עד ללידה בבית חולים לחולי נפש. מן הסתם - זו תהיה סוגיה רצינית כאן. מאחלת חבלי לידה קלים

debby12

New member
מנהל
מזל טוב ../images/Emo23.gif

על השדרוג מקומונה לפורום. שולחת אנרגיות חיובית וברכות חמות ומחכה בסבלנות לטרולים שיבואו להתלהם בסגנון "השתגעתן? כולכן מפגרות
"

ברכות לפתיחת הפורום החשוב../images/Emo20.gif

הלוואי ויוכלתי גם. מאחלת לכן לתרום להעלאת המודעות לדבר הנפלא הזה: לידת בית. והלוואי שנתברך כולנו בלידות טובות ובילדים בריאים (ואם לא מוגזם לבקש גם הריון פשוט, אז גם זה).

תודה לכל המברכות ../images/Emo140.gif

אתן מוזמנות לענות על הסקר ולקרוא סיפורי לידה מרגשים במאמרים של הפורום. אפשר גם להוסיף תגובה לסיפורי הלידה. מזכירה למי שרוצה שסיפור הלידה שלה יתפרסם כאן, להוסיף אותו לשירשור סיפורי לידה ואני אכניס אותו למאמרים (אפשר גם לצרף תמונה).

ברכות לפתיחת הפורום ../images/Emo39.gif

מאחר וילדתי לפני חודש הנושא עדיין חם וטרי גם אצלי
אמנם לא ילדתי בבית, אבל תיכננתי והתכוננתי רבות ללידה טבעית (שגם יצאה לפועל בצורה נפלאה). אולי בפעם הבאה לידת בית, מי יודע...

lavendula

New member
מזל טוב ובהצלחה!

אמנם לא ילדתי בבית, אבל הספיקה לי הצצה קצרה בקומונה כדי להתחיל להבין למה נשים רוצות ללדת בבית, ולפנטז על לידת בית.

למה לפנטז כשאפשר לממש? ../images/Emo8.gif

אני מאוד שמחה לקרוא שהקומונה גרמה לך להבין למה נשים רוצות ללדת בבית ועוד יותר שמחה שהיא עשתה לך חשק! זו הייתה אחת המטרות העיקריות שלה - ועכשיו של הפורום הזה. אגב, מה שלום הקטן שלך?

lavendula

New member
סגרתי את הבסטה...

בת 42 עוד מעט, לידה שלישית לא מזמן. ולגבי הלידה האחרונה, למה היא לא התרחשה בבית: במשך כל ההריון הייתי מיועדת לניתוח קיסרי, ב"זכות" המלצתו האדיבה של הרופא נשים (עקב צניחה של אברי האגן), ורק בשבוע 37 התברר לי שבעצם עדיף שאלד בלידה רגילה, ורצוי פיזיולוגית! זה היה מאוחר מדי לתכנן לידת בית, ולכן בחרתי בלידה "קל"בית", במרכז לידה בלניאדו, והיה מעולה. הקטנצ'יק מקסים. שובר לבבות מלידה!

עינבלית

New member
../images/Emo49.gifלפתיחת הפורום הכי../images/Emo82.gifי ../images/Emo70.gif

בדיוק היום טעיתי כשכתבתי לחברה על הקומונה, ובמקום "קומונה" כתבתי "פורום"...איזה יופי!!! אני נשארת כאן איתכן, שבוע 36, רוצה לעשות ויבק (לידה נרתיקית אחרי קיסרי).

למעלה