ברוכים הבאים לפורום משחקי SIM!

ברוכים הבאים לפורום משחקי SIM!

שלום וברוכים הבאים לפורום משחקי SIM - המקום לחובבי כל משחקי סימולציית הבניה!
בפורום נוכל לדבר, לשוחח, לשאול, ולענות על כל הנוגע למשחקי ה- SIM (החל מ- SimFarm, כלה ב- SimCity ועד ל- The Sims), נוכל לעלות דיונים על המשחקים, לראות בתים שאנשים אחרי עשו ואפילו ערים ומגדלים שהכינו במשחקים ועוד, וכל קהילת חובבי המשחקים האלה יוכלו להיפגש בפורום, להגיב, להתעניין ולשתף אנשים אחרים. אנא שמרו על תרבות הדיבור בפורום, המנעו מקללות ומהפצת תכניים לא חוקיים, על מנת שכולנו נוכל להנות מהפורום. שלכם, עמוס ואופיר

Sephiroth

Member
מזל טוב !!!../images/Emo49.gif

קבלו לינק מצויין לאתר עם המון המון המון מידע על simcity 3000

Sפיידי

New member
הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה

הרבה הרבה הרבה מזל -- טוב!!!!!! ד"א מתי יוצא SIM CITY 4? בינואר או בנובמבר? אני מבולבל!

Sפיידי

New member
למה

זה לא נכנס לי למועדפים??? אולי בגלל שהוא לא ברשימה? מישהו יודע?

kyle

New member
רציתי שיהיה איזה תאריך סימלי יותר..

משהו כמו תחילת חודש כלשהו, או ה- 11/9...

דווקא יש משהו סמלי מעניין... ../images/Emo13.gif

אם תשים לב, שלושת המשחקים שהולכים לצאת בשלושת החודשים הבאים ברץ, כולם יוצאים באותו היום בחודש. לא מבחינת תאריך, אלא מבחינת סידור. להבנה, קח דף אחד עם כל התאיריכים לתשס"ג, ותראה ששלושת התאריכים מופיעים אחד אחרי השני בלמעלה למטה, משום שכולם באותו יום בחודש (רביעי בשבוע שלישי, אם אני לא טועה...)

Giraffe

New member
שלום לכולם

גם מכור לסים סיטי, ומצפה בהתרגשות ל-4000. שמח שסוף סוף נפתח פורום למשחק האדיר הזה
ועכשיו שאלה: מישהו מצליח להרים איזה עיר רצינית ברמה HARD שיש 10000 דולר שגם הם הלוואה שצריך להחזיר??? אני בקושי מצליח להחזיק עיר בלי קודים.

מאטריקס

New member
../images/Emo49.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo77.gif

מת על המשחקים האלו! בהצלחה בניהול!

למעלה