ברוכים הבאים לפורום ספרים וספרות החדש❗📖

Arana

Active member
מנהל
אני מקווה שאתם עדיין איתנו ומצאתם את דרככם לכאן.

בניסיון התחברות ראשון למערכת החדשה, לחצו על "שכחתי ססמה" ותקבלו קישור לאיפוס ססמה למייל שאיתו נרשמתם לתפוז עבור שם המשתמש המסויים. לאחר איפוס הססמה תוכלו להתחבר למשתמש זה (אפשר לאחר מכן להחליף את הססמה שוב).

אם אתם עדיין נתקלים בבעיות, ניתן לפנות במייל להנהלת הפורומים [email protected]

מי שהגיע לכאן מוזמן להגיב להודעה זו כדי שנראה מי נמצא🙂

motior

Member
אני כאן :)
יש לך מושג האם תפוז יעבירו את התכנים הישנים כפי שהבטיחו?בינתיים לא ראיתי שזה קרה בפורום כלשהו.
שיהיה לנו בהצלחה

arseny92

Well-known member
מנהל
אני כאן :)
יש לך מושג האם תפוז יעבירו את התכנים הישנים כפי שהבטיחו?בינתיים לא ראיתי שזה קרה בפורום כלשהו.
שיהיה לנו בהצלחה
יעבירו, במשך השבוע הקרוב, אל תדאג
פורומים שכבר ייבאו, הם בדיקות (לא תקינות) והפורומים ייובאו שוב

סתם מבקרת

Active member

מצאתי את דרכי לכאן אבל לא בטוחה שאשאר במערכת הפורומים הלא ידידותית הזו.

ול @motior@ לא כל החומר יועבר לכאן. @arseny92@ לא מדייק בתשובה שלו כי בעצמו כתב, ביותר ממקום אחד, שלא יועברו חומרים מ"כלים ומידע", אלבומים וכו'. רק השרשורים יועברו לכאן. היו גם הודעות "תפוז", במערכת הישנה, שכל מי שיש לו חומר שחשוב לו ידאג לגבות אותו כיוון שלא הכל יועבר.

wzviki

New member

בניסיון התחברות ראשון למערכת החדשה, לחצו על "שכחתי ססמה" ותקבלו קישור לאיפוס ססמה למייל שאיתו נרשמתם לתפוז עבור שם המשתמש המסויים. לאחר איפוס הססמה תוכלו להתחבר למשתמש זה (אפשר לאחר מכן להחליף את הססמה שוב).

אם אתם עדיין נתקלים בבעיות, ניתן לפנות במייל להנהלת הפורומים [email protected]

האם אוכל להודיע כאן על ספר ילדים חדש שלי המדריך ילדים צעירים לתזונה נכונה?
תודה. צבי ויצמן.

Y. Welis

New member
עצוב מה שנהיה. חומרים רבים וטובים אבדו... ואין גיבוי - לא היה מעולם; תוכנה פיראטית לחיפוש וריכוז תוצאות שהוצעה פעם, נדחתה ע"י ההנהלה בזמנו. אחרי נעמה הכל רק היתדרדר. נטשתי לפני 5 שנים לפייסבוק וחזרתי רק לראות מה אין... הקומונות, המסרים... בארץ אוהבים להשכיח את העבר, שלא נדע כמה ההווה דפוק: כבר שנים שזה כך, בכל מקום.

למעלה