ברוכים הבאים לפורום תפוז החדש.

• פותח הנושא Admin
  • פורסם בתאריך
יש לי חתולה (לקחתי אותה מהרחוב לכן אין לי גיל מדויק. הגיל נע לדעתי בין 10-13 שנים) הסובלת מכאבים וצליעה. הסימנים לכך הם :
1. כשהייתי אצל הוטרינרית היה לה בצורה ברורה כאבים מרגל ימין האחורית. (היא צווחה). היא כמעט לא דורכת עליה ומושכת אותה בצורה סיבובית . (ייתכן בעיה בברכך)
2. הכאב נראה לעין כאשר יש לה קושי לעלות במדרגות ולקפוץ למקומות. לעיתים גם מייללת מכאב.
3. הדבר האחרון שקרה והוא הכי הכי נוראי ומדאיג היה שהיא הלכה וכל התנודה של הרגליים האחוריות ואזור הגב התחתון והאגן הייתה עקומה לחלוטין. היא הלכה בצורה מאוד מוזרה, החלק האחורי שלה כאילו רעד . מאוד קשה להסביר את זה. :oops: האם אתם מכירים את התופעה? מה הכי סביר שזה יכול להיות?
עשיתי לה צילומי רנטגן והכל , אבל לא ראו שם משהו (כנראה כי היא לא הייתה מטושטשת- למרות שביקשתי שיטשטשו) . אני כבר חושבת לקחת אותה לבית דגן אבל חוששת אולי זה לא יעזור וגם כאילו לא סומכת עליהם לגמרי כי היה הלך לי שם כבר חתול אחד. מצד שני לא רוצה ללכת למילון וטרינרים ולא למצוא פתרון. מה אתם ממליצים?
המון תודה

Admin

Administrator
מנהל
.ברוכים הבאים לפורום תפוז החדש,
בימים אלה ממש אנחנו עובדים על העברת המידע מהמערכות הישנות לפורום תפוז החדש ובמקביל בונים את האתר הזה.
אתם מוזמנים להיות הראשונים לחנוך את פורום ולפתוח פה דיונים בתחום.
בברכה,
תפוז.

למעלה