ברוכים הבאים לפורום !

roniia

New member
ברוכים הבאים לפורום !

אתם מוזמנים לשאול, לספר, לשתף.... המרצים של אגודה התיאוסופית והגולשים יענו לכם. רוני

ברוכים הבאים

ברכות חמות לאגודה התאוסופית ובמיוחד לרוני על היוזמה הברוכה של העלאת הפורום לאויר. ג'ודי

roniia

New member
תודה תודה- ולעשות שלום בין הראש לבין הלב

הי ג'ודי תודה על הברכות איך התרשמת מההרצאה לעשות שלום בין הראש ללב ? לי חלק מהדברים עדיין לא ברורים. ללכת אחרי הלב... איך .... כשהוא מכוסה בכל כך הרבה רגשות סוערים ואמונות לפעמים אני שואלת איפה הוא בכלל הלב שלי רוני

לב, ראש - העיקר לבוא מתוך אהבה

כבר אמרו רבים חכמים וטובים ממני, "ואהבת לרעך כמוך" ואולי הבריאה יצרה אותנו כך שלא נוכל להבדיל בין ראש ללב ולהפעיל את שניהם לפי הנסיבות ולפי הצורך. אבל העיקר, אם היו בני האדם בכלל ואנחנו בפרט פועלים מתוך אהבת הזולת באופן כללי - הייתי יכולה להטיח לך עולם טוב יותר יום טוב ג'ודי

roniia

New member
לפעול מתוך אהבה

אם נפעל מתוך אהבה לעצמנו, זה כבר יהיה צעד ענק... בכלל לפעול מתוך אהבה.. ולא מתוך פחד, כעס, עלבון. אפשר לאהוב את הזולת, רק אם אוהבים את עצמנו באמת. אי אפשר לתת למישהו אחר, את מה שאין ביכולתינו לתת לעצמנו או אולי אפשר כ"תרגול" לנסות לבוא עם אהבה לזולת ומתוך זה ללמוד אהבה עצמית. לאהוב, לא להתאהב. לאהוב בלי לרצות משהו בתמורה לאהוב גבר ואישה באותו אופן, בלי חששות לאהוב מבוגר כפי שאוהבים ילד אפשרי ? אני רוצה ומהר !

ברכות לרוני ולכולם

על פתיחת הפורום. אני בטוחה שיהיה מעניין ותורם לכולם!

שלגיה54

New member
שלגיה בבית הגמדים - מה היא לומדת שם?

שלגיה גורשה מביתה על ידי אם חורגת מרשעת - איך תחלים? איך תרפא את הפצע? היא לומדת מהגמדים לתת ולקבל; הריפוי של הפצע שמקורו באם מתרחש באמצעות חוויה של קבלה. הריפוי יהיה דרך סביבה מאפשרת, שתביא לחיבור מחודש של שלגיה אל העצמי הפנימי שלה. איך הגענו מפצע ומכאב לקשר מחודש עם עצמנו ?!

Shmuelr013

New member
היא לומדת להיות בחמלה

לפתוח את הלב לחמלה, זה השיעור של שילגיה. לקבל את השונה, את האחר, את עצמה.

roniia

New member
שלום,תודה על הברכות והזמנה לדיון

גם לנו יהיה נעים להכיר אותך וללמוד ממך. את מוזמנת להשתתף בדיונים שנפתחים בפורום. האחרון בנושא שנאה. איך זה נשמע... למה חשים אותה, למה מגיעים אליה, לרמות כאלה של כעס ופגיעה ואיך אפשר להתמיר אותה ? יום טוב רוני

למעלה