ברוכים הבאים רשמי יותר לפורום החדש - בבקשה תקראו

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יש כל מיני דברים שאני רוצה לעבור עליהם.
הפורום הזה שונה במבנה שלו ובהתאם לכך יש דברים מסויימים שנצטרך לנהוג בהם אחרת.
יש כל מיני דברים ללמוד, אם כי הרוב בטח נגלה ונבין תוך כדי שימוש.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דבר ראשון וחשוב הוא שלפורום הזה מצד אחד יש מבנה עצי - כלומר אפשר להגיב לאדם ואז ההודעה שלך תופיע מתחת להודעה של האדם שאתה מגיב לו.
אבל בגלל שכל ההודעות פתוחות תמיד אז נורא קשה יהיה למצוא הודעות חדשות כי הן יופיעו באמצע שרשור.
לכן אני מציע לרוב פשוט להגיב למטה בשרשור.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בגלל המבנה השונה הזה שבו עדיף לא לבנות על מבנה עץ אנחנו נשמור הרבה יותר על שרשורים קצרים לעומת שרשורים ארוכים.
הרעיון הוא לא להגביל את כמה שאנחנו רוצים לכתוב, אלא להגביל את הנושאים.
לכן לא יהיה שרשור דיוני סדרות. כל מי שרוצה לכתוב על פרק בסדרה יפתח הודעה חדשה.
עריכה: הוחלט שכן יהיו שרשורי דיוני סדרות בשביל מי שרוצה.

כל הודעה חדשה מופיעה בעמוד הראשי.
ואם אתם רוצים לדעת לאילו הודעות כבר נכנסתם ולאילו לא - בעמוד הראשי הודעות שעדיין לא קראתם את כל התוכן שלהם מופיעות מודגשות:
1594912374017.png
רואים שאת השרשור של סרט קצר חמוד (שכדאי לכם לראות) כבר ראיתי, ואת רוב השרשורים לא.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לפני שנלך יותר מידי בכיוון אחר נתרכז באחד הדברים החשובים לנו - ספוילרים.
יש שתי שיטות כיצד להסתיר מידע ספוילרי בפורום הזה:
שיטה 1: inline spoiler
אני כותב משהו, אז מסמן אותו, ואז בוחר למעלה באופציה
לדוגמא...
שמעת שמאט לבלנק נבחר לשחק את לקס לות'ר בסרט סופרמן הבא,
זה מצחיק כי פעם בחברים ג'ואי התחפש לסופרמן
איך עשיתי את זה:
1594912925045.png
זה נוח לדברים קטנים. עדיין צריך להבהיר מה אתה בעצם מסתיר (כלומר ספוילר למה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שיטה 2 לכיצד להשתמש בספוילרים: תיבת הספוילר
פשוט בוחרים למעלה בתפריט ב"ספוילר"
1594913154399.png
ואז מקבלים בקשה לכתוב למה הספוילר ושם רושמים את שם הסדרה ועונה או פרק
1594913322231.png
אחרי שלוחצים המשך מקבלים את זה:
1594913460071.png
ואז בין הסוגרים כותבים מה שרוצים
1594913571396.png
ואז אנחנו מקבלים את זה:
איזה טוויסט מפתיע כשמינו את קווין למנהל המשרד הראשון על הירח

*היתרון הגדול מאוד הוא שבתוך הסוגרים האלו אפשר לכתוב כמה שרוצים ואפשר אפילו להוסיף תמונות
כמו כאן:
כול כבר מאוד זקנים
1594913716996.png

dilia snake

Well-known member
בגלל המבנה השונה הזה שבו עדיף לא לבנות על מבנה עץ אנחנו נשמור הרבה יותר על שרשורים קצרים לעומת שרשורים ארוכים.
הרעיון הוא לא להגביל את כמה שאנחנו רוצים לכתוב, אלא להגביל את הנושאים.
לכן לא יהיה שרשור דיוני סדרות. כל מי שרוצה לכתוב על פרק בסדרה יפתח הודעה חדשה.
כל הודעה חדשה מופיעה בעמוד הראשי.
ואם אתם רוצים לדעת לאילו הודעות כבר נכנסתם ולאילו לא - בעמוד הראשי הודעות שעדיין לא קראתם את כל התוכן שלהם מופיעות מודגשות:
צפה בקובץ המצורף 499
רואים שאת השרשור של סרט קצר חמוד (שכדאי לכם לראות) כבר ראיתי, ואת רוב השרשורים לא.
אז כול פעם שמישהו ירצה לדבר על סדרה שרק הוא רואה הוא יצטרך לפתוח שרשור חדש, זה לא יעשה בלאגן מיותר? וידחוק נושאים שחשובים יותר?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז כול פעם שמישהו ירצה לדבר על סדרה שרק הוא רואה הוא יצטרך לפתוח שרשור חדש, זה לא יעשה בלאגן מיותר? וידחוק נושאים שחשובים יותר?
התקווה שלי היא שזה לא מה שיקרה. בפורום הישן בדרך כלל התעסקנו רק עם עד 5 שרשורים במקביל כי למי יש בכלל כוח לגלול כל כך רחוק למטה. כאן לעומת זאת רואים בעמוד הראשי 20 הודעות ראשיות. ורק לוקח לחיצה אחת כדי לראות את ה20 הבאים.

אבל אני כמובן לא בטוח אם זאת באמת תהיה שיטה נוחה. אנחנו נגלה רק לאחר תקופה מסוימת של שימוש.

מילי08

Well-known member
יהיה קצת מסורבל, אבל אני מקווה שנסתדר. ובכל זאת חבל שתפוז מסבכים לנו את העניינים

reasonforall

Active member
בהצלחה לנו (רציתי לשים אומטיקון אבל זה לא עובד. האירוניה...)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בהצלחה לנו (רציתי לשים אומטיקון אבל זה לא עובד. האירוניה...)
דווקא יש הרבה אמוטיקונים, אבל נצטרך להתרגל אליהם ואיך להעלות אותם מהר.
אז...
כיצד להעלות במהירות אמוטיקונים במערכת החדשה:
עוברים לאנגלית, עושים נקודותיין ואז מתחילים לכתוב את מה שאתה מחפש
נגיד אני רוצה רכבת אז אני כותב :train ואז מופיעות לי אופציות של רכבות
1594925616424.png

או אם אני רוצה מהורהר אני מתחיל לכתוב :thin וזה כבר משלים מעצמו
1594925757160.png

ברגע שנכיר את המילים לדברים שאנחנו רוצים זה יהיה קל באותה מידה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כיצד להגיב למישהו, אבל שההודעה שלכם תופיע בתחתית השרשור (איפה שלא קשה למצוא אותה)

לוחצים על 1595099670700.png להודעה שלה אתם רוצים להגיב
אז עושים שמור טיוטה בתפריט של ההודעה
1595099799564.png
ואז עושים ריפרש לדף (אפשר עם כפתור F5 במקלדת)

כשמפרסמים את ההודעה היא תופיע למטה בשרשור ועדיין תכיל את הקישור להודעה שאליה אתם מגיבים :)

תודה על ההסברים, אבל זה נראה ארוך מדי ומסורבל מדי :(
בכל מקרה, אשמח לעזרה יותר פשוטה במערכת החדשה.

נ.ב
הוספתי פוסט חדש בנושא פורום טלויזיה. אתה מוזמן לקרוא, יעזור אולי במעט.

keren or5

Well-known member
טוב, רק להגיד שלום. זאת twisted nerve1 מהפורום הקודם aka מיקי, aka טוויסטד. מסתבר שזה הניק שאיתו נרשמתי עם האי מייל היחיד שיש לי שפעיל, הניק שלי מעפן מאוד כי הייתי טינאייג'רית. יותר אוהבת את twisted nerve, אבל זה מה יש אז שויין.
אני לא יודעת כמה אני אכתוב פה, כי לא כתבתי תקופה ארוכה עוד בפורום הקודם לפני שעברתם לדבר הזה שפה, ואני כבר זקנה ובגיל שקשה ללמוד דברים חדשים, יש סיבה שאמא שלכם לא יודעת לתפעל טיקטוק.
בכל מקרה, בכל זאת עשיתי את האיפוס סיסמא וכל הטררם כדי שתהיה לי אופציה לחזור לפה. הפורום היה בית בשבילי במשך הרבה זמן. גם התגעגעתי קצת. (רציתי להוסיף סיימלים, אבל כבר סיכמנו שאני זקנה מדי בשביל השיט הזה).

מילי08

Well-known member
טוב, רק להגיד שלום. זאת twisted nerve1 מהפורום הקודם aka מיקי, aka טוויסטד. מסתבר שזה הניק שאיתו נרשמתי עם האי מייל היחיד שיש לי שפעיל, הניק שלי מעפן מאוד כי הייתי טינאייג'רית. יותר אוהבת את twisted nerve, אבל זה מה יש אז שויין.
אני לא יודעת כמה אני אכתוב פה, כי לא כתבתי תקופה ארוכה עוד בפורום הקודם לפני שעברתם לדבר הזה שפה, ואני כבר זקנה ובגיל שקשה ללמוד דברים חדשים, יש סיבה שאמא שלכם לא יודעת לתפעל טיקטוק.
בכל מקרה, בכל זאת עשיתי את האיפוס סיסמא וכל הטררם כדי שתהיה לי אופציה לחזור לפה. הפורום היה בית בשבילי במשך הרבה זמן. גם התגעגעתי קצת. (רציתי להוסיף סיימלים, אבל כבר סיכמנו שאני זקנה מדי בשביל השיט הזה).
בואי. גם אני מהזקנים.
#לא ניתן לצעירים להשתלט על העולם

מילי08

Well-known member
תודה על ההסברים, אבל זה נראה ארוך מדי ומסורבל מדי :(
בכל מקרה, אשמח לעזרה יותר פשוטה במערכת החדשה.

נ.ב
הוספתי פוסט חדש בנושא פורום טלויזיה. אתה מוזמן לקרוא, יעזור אולי במעט.

מה שעניתי בשרשור אחר:

didalf

Well-known member
יאייייייי|לב| תשארי חצופה!!

ובלי תירוצים, אנשים זקנים ממך כבר למדו להשתמש בפורום הזהB-|
יש לך עד העונה החדשה של שיימלס להתמקצע פה (שזה מלא זמן;-()

יאייייייי|לב| תשארי חצופה!!

ובלי תירוצים, אנשים זקנים ממך כבר למדו להשתמש בפורום הזהB-|
יש לך עד העונה החדשה של שיימלס להתמקצע פה (שזה מלא זמן;-()
זה קשה עד בלתי אפשרי.
צריך ללחוץ על הנהלת תפוז שיחזירו את המערכת הישנה או לחילופין שינגישו את המערכת החדשה.

LeAnnDyIan

Well-known member
אם מילי זקנת השבט שלנו התרגלה. (ולא רק התרגלה, אלא גם מלמדת אחרים איך להתמודד עם קשיי המערכת!)
גם את יכולה!

עריכה: מחקתי את ההודעה הזאת ופירסמתי אותה מחדש למטה כשאני לא מגיבה לעדי (כשמלכתחילה בכלל לא הגבתי לה) אבל זה משום מה עדין משורשר אליה. מנפלאות המערכת החדשה:-D

didalf

Well-known member
אם מילי זקנת השבט שלנו התרגלה. (ולא רק התרגלה, אלא גם מלמדת אחרים איך להתמודד עם קשיי המערכת!)
גם את יכולה!

עריכה: מחקתי את ההודעה הזאת ופירסמתי אותה מחדש למטה כשאני לא מגיבה לעדי (כשמלכתחילה בכלל לא הגבתי לה) אבל זה משום מה עדין משורשר אליה. מנפלאות המערכת החדשה:-D
משהו בעץ התחרפן לגמרי|פנים| לפעמים ההודעה משורשרת למטה כשאני עושה תגובה בלי שאני צריכה לרענן, ולפעמים היא משורשרת להודעה האחרונה דווקא.

למעלה