ברוכים הבאים - שאלה הרדמות

ברוכים הבאים - שאלה הרדמות

שלום לך עדי ולכול באי הפורום , ברצוני לדעת איך וכיצד אני מרגילה תנוקת בת שנה וחודש להרדם בצהריים ללא ציצי? ןלשאלתי השניה היא מתי כ ד י באמת להתחיל לתת לה חלב פרה 3% ? אשמח לקבל תשובות.

לגבי חלב פרה

כל הדיאטניות והמומחיות בנושא תזונה, אינן ממליצות על אכילת חלב פרה לפני גיל שנה. כיוון שבתך עברה את גיל שנה, את יכולה להתחיל לתת לה מוצרים מחלב פרה.

ולגבי סוגיית ההרדמות

אני רוצה לחזור אלייך עם תשובה מוסמכת. ובינתיים - אולי יימצא מישהו שיתן לנו טיפים מנסיונו האישי?

syavo

New member
אנחנו בימים אלו המנסים

לשים את הילדה כל יום באותה שעה במיטה גם אם היא ערה שתשחק במיטה ותתרגל לזה שבשעה הזאת היא הולכת לישון. כשנמאס לה היא מתחילה לבכות ואז אנחנו מרדימים אותה על הידיים (כי כמובן היא לא מסכימה בשום דרך אחרת) המטרה היא בסופו של דבר שהיא אולי תתרגל להרדם לבד במיטה. אם השיטה תצליח אני אוכל להמליץ לך, בינתיים עוד אין הצלחה....

לsyavo

היי תודה לך על העצה ננסה את מה שאמרת, תעדכני אותי, מה קורה איתך גם את מניקה לפני הרדמות? ביי ביי

syavo

New member
בלילה כן, במשך היום אני בעבודה

אבל כשאני חוזרת הרוגה מעייפות אני מנסה לשכנע אותה להרדם לי על הציצי בלי הרבה הצלחה. לפעמים זה כיף ונוח. אבל כן, נושא ההרדמות הוא נושא קשה גם אצלנו. בינתיים גם אצל המטפלת היא נרדמת רק על הידיים ואז עוברת למיטה - ולרוב מתעוררת ובוכה...קראתי את כל ההמלצות על להרדים אותם במיטה וכו' - אבל מה עושים שהיא כבר עומדת וכל פעם ששמים אותה במיטה היא נעמדת - תנסו אתם להרדים תינוק בעמידה...

למעלה