ברוכים הבאים

גל סופר

New member
תודה אביב ../images/Emo24.gif

הרבה לאחרונה חושבים על שינוי שם, אבל אני באמת לא תמיד מצליח להבין למה. תצטרף לדיון הקיים

susony

New member
לא בדיוק שינוי שם,

הורדת השם השני, כשנולדתי, נקראת ע"ש סבא שלי שנפטר כשנה לפני שנולדתי. שמו היה דוד, אבל אף אחד לא לא קרא לי דוד אלא הילד או אינגלה או מה שזה לא יהיה. עד שיום אחד להורים שלי נמאס, והחליטו לקרא לי אביב (לאח שלי היה ילד בגן עם שם כזה והוא אהב אותו) וזה רשום בתעודת זהות בתור השם הראשון. אני אישית לא מרגיש טוב עם השם דוד, ובעבר חשבתי להוריד אותו. זהו השאלה האם כדאי או לא זה משהו שעדיין לא ברור לי. באהבה אביב

גל סופר

New member
בשביל מה לך שם שאתה לא מזדהה איתו?../images/Emo13.gif

שם שלא מזדהים איתו זה מקור אנרגיה שלא נמצא בשימוש, ולכן גם אין תמיד נזקים ממנו. הוא לא משפיע כלל ועיקר, אלא במקרים קיצוניים [בהם, לדוגמא, קוראים על שם של מלאך או "צדיקים" וכו'...].

susony

New member
קצת בלבלת אותי

לפי השאלה בכותרת, אני יכול להבין ששם שאני לא מרגיש טוב איתו, כדאי להורידו לפי התוכן, אין בזה הרבה משמעות. הדבר המעניין בהורדת השם, זה שכשהודעתי שאני רוצה להורידו, אבא שלי לא ממש התעניין בזה (אני קרוי על שם אבא שלו), ואמר שהיום בשבילו אין בזה שום משמעות. לעומת זאת האישה של אחיו הזדעדזעה. אז מה אתה אומר, להוריד או לא להוריד? באהבה אביב

גל סופר

New member
תחשוב על זה כך.. ../images/Emo13.gif

מקור אנרגיה שאיננו מנוצל- הוא חסר תועלת. מה יקרה כאשר מישהו יכפה עליך את ניצול מקור האנרגיה הזה? ז"א, זה מקור אנרגיה שקיים בשבילך, אבל אתה לא משתמש בו [ועדיף שכך, כי אם היית משתמש בו היית גם צריך לשלם עליו]. לפתע בא מישהו ומחליט לקרוא לך בשם הזה, במקור האנרגיה הלא מנוצל, וכופה עליך לנצל את האנרגיה שבו... אז זה כבר ניהיה מסוכן. לדעתי? להוריד, אין סיבה שזה ישאר שם סתם ליופי.

מזל טוב../images/Emo24.gifאיזה יופי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אין ראוי לכך יותר ממך
בהצלחה

גל סופר

New member
תודה../images/Emo24.gif

תמיד אפשר לנסות, לא?
כל עוד ניתן לתרגם לעברית את השם, אני לא רואה בעיה.

למעלה