ברוכים הבאים

ברוכים הבאים ../images/Emo140.gif

תכננו את החתונה, השקענו, ואחרי זמן קצר, קצר יותר מ``נצח נצחי נצחים`` הכול נגמר, נפרדים, מתגרשים, אוספים עם המטאטא את שברי מערכת היחסים שהייתה ועוד לא מוצתה כראוי, אוספים את שברי החלומות המשותפים, התקוות האישיות והרצון לגדול ולגדל ביחד. זה המקום לתמוך ולהיתמך, למצוא אנשים כמוני וכמוך, שסיימו את פרק א' מוקדם מהצפוי אבל מרגישים "אין לי את החוויה של פרק א', הייתה לי חתונה, היו לי גירושים, אבל לא מרגיש כמו פרק א' ", כאן נוכל להתמודד ביחד עם הנישואין שלא נגמרו באושר ועושר, אלה שנגמרו מהר מהצפוי, שלא מוצו, שלא התחילו בכלל וכבר נגמרו, ברוכים הבאים לבית החדש- גרושים צעירים ומלאים בתקווה לעתיד ורוד יותר.

מזל טוב../images/Emo24.gif

מיצה אהובתי, אין ראויה ממך לנהל את הפורום הזה. את יודעת שאומרים שפורומים מקבלים את צורת מנהלם. אם זה נכון, אז במקרה הזה - אין חשש. אחלה מנהלת

אפונענע

New member
כ../images/Emo80.gif עלייך יא מיצע !

בהצלחה יפה שלי. מעשה נפלא את עושה. בכלל את כולך נפלאה בכלל, תעשי לי נעים.

shno

New member
יאללה במזל טוב!!!

קולולולו!!!!! אה, רגע - את הקולולו עשינו כשהיית על מדרגות הרבנות. אפשר להרים כוס מיצה גבניות לכבוד הפורום החדש?

ט ו ש ה

New member
סחה בחה../images/Emo13.gif

אחות. את כל מה שהיה לי להגיד בנושא אמרתי
אני בטוחה שיהיה מוצלח ופורה חולה עלייך ועל המיץ שלך גם

einatgross1

New member
מזל טוב,

פורום חשוב! אני מאחלת לכל אחד למצוא את דרכו הייחודית במערכות יחסים חדשות.

פומפיה

New member
מזל טוב ובהצלחה מיצע!

שיהיה מהנה, חמים ונעים והכי חשוב - לעתיד ורוד!

layli

New member
../images/Emo124.gifמיצע../images/Emo70.gif אל תלכי../images/Emo70.gif

מותק, באתי להציץ לך כאן ולאחל מברוק גדול ושמח

zavi1

New member
מזל טוב!!!!../images/Emo24.gif

מיצוש - שיהיה המון המון בהצלחה. ואיך לא יהיה?
שכמוך....

babybooms

New member
בהצלחה../images/Emo45.gifבניהול הפורום

מקווה שלא תשכחי אותנו מאחור

Y A Y U S H

New member
מזל טוב לרגל הפורום החדש../images/Emo141.gif

אחלה מנהלת! דרך אגב, זה לא משעשע קצת שרוב המגיבים בשירשור הזה הם בכלל מהפורום השני? אותי זה שיעשע. אז שוב מיצה, שיהיה המון בהצלחה עם הניהול של הפורום וכמו שכבר אמרו לפני- מאחלת לך עתיד ורוד יעל.

למעלה