ברוכים הבאים

מיכל שב

New member
ברוכים הבאים ../images/Emo24.gif

ברוכים הבאים לפורום זכויות הורים ותלמידים
שמי מיכל, אני אמא לשני ילדים מקסימים. אני רוצה רוצה להודות לזהבה על העבודה המדהימה, ההשקעה הגדולה והתכנים הרבים שהביאה לפורום
מטרת הפורום מלבד העיסוק בשאלות טכניות בדבר זכויות ההורים והתלמידים במערכת החינוך מגיל הינקות ועד סיום הלימודים, היא לשוחח על שאלות הקשורות לזכויות באופן כללי, הזכויות המערכת החינוך - האם הם זכות או נטל וכדומה. נדבר על הזכות ללמוד, הזכות ללמד, הזכות להיות שווה בין שווים, הזכות לחנך לגישות שונות ועדיין להיות שייך. אני יודעת שנמצא את הדרך לדבר על כל הנושאים החשובים האלה תוך שמירה על שפה ותרבות דיבור נאותים. יחד עם זאת, הודעות שכל מטרתן לפגוע באחר ימחקו לא אזהרה מוקדמת. המעוניינים לפרסם בפורום מוזמנים לפנות להנהלת תפוז. גלישה מהנה לכולנו ושנת לימודים פוריה
מיכל

../images/Emo13.gifבהצלחה|למנהלת ולפורום החשוב הזה

בהצלחה| למנהלת ותיקה (בפורומים אחרים
) בפורום חדש (בשבילה) מיכל, העלת 2 נושאים מסקרנים: • האם הזכויות במערכת החינוך - הם זכות או נטל (מסקרנת אותי המילה האחרונה) • הזכות ללמד (האם כוונתך לחינוך ביתי?)

מיכל שב

New member
תודה../images/Emo24.gif

לגבי הנושא הראשון - פתחתי שרשור חדש ואני אשמח מאוד לשמוע את דעתך. לגבי הנושא השני - הזכות ללמד מבחינתי, הוא גם הזכות של המורים ללמד בצורה אופטימלית (בלי שהורים יבואו להרביץ להם, עם תנאים טובים וכו'). הזכות שלנו ההורים ללמד את הילדים בלי שמערכת החינוך תכנס לנו לשיקולים ולהחלטות (למשל - דת, מצפון, אוכל (צמחונות וכו') וכו') ובהחלט הזכות שלנו ההורים להחליט שאנחנו רוצים ללמד את הילד לבד.

ו ת י ק ה

New member
בהצלחה מיכל

לא ידעתי בכלל שקיים פורום כזה וטוב שעכשיו נודע לי.

פלגיה

New member
ברכות לבביות לכניסה לניהול

ובהצלחה רבה לפורום במתכונתו המחודשת

מזל טוב ובהצלחה ../images/Emo140.gif

מודה שזה הביקור הראשון שלי פה. בטח לא האחרון...

כשהתקשרו אלי מתפוז לבקש המלצה עליך

אמרתי שאת אשת אשכולות אמיתית. גם אמא, גם אישה, גם עובדת, גם כותבת, גם בועד. שוב. בהצלחה לך!

למעלה