ברוכים הבאים

• פותח הנושא nawa
  • פורסם בתאריך

nawa

New member
ברוכים הבאים

מזל טוב ותודה לתפוז על פתיחת הפורום החדש של אברהם טל !

Nectarrison

New member
אותי הוא איכזב

אני מצטערת שזאת ההודעה הראשונה בפורום, אבל אני בכל זאת אכתוב את זה- כמעריצת שוטי הנבואה אובססיבית (אכן P:) לשעבר אברהם איכזב אותי. הוא לא המשיך בדרך שלהם, ולא ציפיתי ממנו שהם יחזרו או שהוא יופיע איתם, אבל לפחות שלא יתמסחר ויתחיל להיות מה שהוא לא היה, מה שהוא התגד אליו. קראתי כתבה שהייתה איתו, שהוא אמר בה כמה דברים נכונים כמו ש'בעולם הרוח' היו דברים מזויפים, אבל הוא גם שהשוטים לא איפשרו לו כל מיני דברים ושהוא נורא שמח שהוא יכול להופיע עם עניבה- אני שמחה שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה עכשיו, אני מבינה שאנשים משתנים, אבל מפה ועד ללכת ולרדוף אחרי תהילה, ללכלף עליהם כלהקה... סתם מעצבן. אז זהו, שיהיה בהצלחה עם הפורום. אני אבקר מדי פעם

nawa

New member
זכותך להביע את דעתך

אני לא חושב שהוא מחפש תהילה, או שהוא התמסחר.. הוא פשוט בחר בדרך שלו, שהיא שונה מהדרך של השוטים וזה בסדר גמור אני בכלל לא מאוכזב, להיפך אני חושב שבאלבום הזה אנחנו רואים צד אחר, לא פחות יפה מזה שהא הציג כשהוא היה חלק מהשוטים. ומבחינתי הוא עדיין חלק מהשוטים. זה כמו שמוש בן ארי עושה מוזיקה שונה לגמרי מהמוזיקה שהוא עושה עם להקת שבע, זה טוב, זה מבורך וזה בחירתו. המשך שבוע קסום.

adidush1010

New member
../images/Emo41.gifמזל טוב ../images/Emo41.gif

אלבום מדהים
מחכה כבר לסבב הופעות
שנה טובה לכולם

יוסי360

New member
מזל טוב לפורום החדש

סחטיין נאור על היוזמה להקים פורום לאברהם טל. אני בטוח שהאלבום החדש יהיה ברשותי בימים הקרובים. המון בהצלחה וישר כח. יוסי

ברכות לפתיחת הפורום../images/Emo140.gif

מאלחת המון הצלחה לפורום ולאברהם טל בכלל
יוצר מוכשר וטוב:) מאיה, מנהלת פורום של חברתו להד-ארצי - דנה לפידות. נ.ב. אל תשכחו בהצבעות את שיתופיי הפעולה במצעדים השבועיים ככה נביא את האמנים האהובים עלינו לראש

למעלה