ברוכים הבאים

Major Thom

New member
מזל טוב!!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo48.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

הרבה הרבה מזלטוב, ממני מעצמי ומאנוכי (אנשים נוטים להתרגז כשאני מדברת גם בשמם אז ..)

katykr

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo65.gifבהצלחה...../images/Emo13.gif../images/Emo9.gif

שיהיה לך המון המון בהצלחה בפורום.... :)

king kazabubu

New member
מזל טוב !!!

שיהיה לך הרבה בהצלחה אני אשתדל לבוא לבקר אותך מדי פעם חבל שאני לא אבין כל כך מה הולך פה כי אני לא צופה בטלויזיה בריטית אבל בכל זאת שים לב לתאריכים העוקבים של 4 ההודעות האחרונות... אז בהצלחה!!!!!

Mycroft

New member
ברוכים הבאים

לפורום טלוויזיה בריטית! סוף סוף (אחרי 30 שנה בערך) לטלוויזיה הטובה ביותר בעולם יש פורום משלה בתפוז!
אתם מוזמנים לקרוא את הודעת המנהל ולהסתכל סביב כדי להתרשם. שנה טובה, Mycroft

*neta*

New member
../images/Emo49.gif ../images/Emo50.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

אח, טלוויזיה בריטית! הפורום מדבר גם על סדרות ומיני סדרות בריטיות? ואגב למי פה יש ערוץ יס+ (ש90% ממנו סדרות בריטיות)?

../images/Emo65.gif מזל טוב ../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

סדרות בריטיות הן הכי טובות... החיקויים שלהן בדר"כ לא משהו ... (גם "של מי השורה הזאת" , מיליונר ועוד היו בהתחלה בריטיים)

מאטריקס

New member
|מזל| טוב ו../images/Emo50.gif בניהול הפורום!

אני אישית אוהב מאוד את התוכניות והסדרות הבריטיות. יש הרבה מאוד ב- YES+. (גרהאם נורטון ו"פשוט נהדרת" הם הטובות ביותר שם).
והרבה

*neta*

New member
בקשר לפשוט נהדרת..

מה לעזאזל קרה שם? שודר פרק אחרון, ואז אחרי שבוע היה פרק של כדור דיסקו
ואז פשוט שמו סדרה אחרת במשבצת שלה..

Mycroft

New member
באתר של yes+

כתוב שישודר פרק הפיילוט של הסדרה הראשונה ביום שני. לסדרה יש בינתיים רק4 עונות, ולכן כנראה שכולן כבר שודרו. בכל אופן, יש סדרות של פרנץ´ וסונדרס גם ב-BBC Prime, ולכן בכל מקרה אפשר לראות אותן גם שם.

*neta*

New member
תודה

כן הסדרה מתחילה מההתחלה ביום שני הפעם, אך אני התכוונתי לשידורים שלה (עד לפני שבוע) ביום שלישי, שם היה הפרק האחרון ואח"כ הייתה סדרה חדשה, עם אותן שחקניות בשם "כדור דיסקו" והיה לזה פרק אחד..

Mycroft

New member
כדור הדיסקו

זה בטח "Mirror Ball" - מין ספיישל כזה של כוכבי "פשוט נהדרת" שמשחקים שם בתפקידים שונים. זו לא סדרה חדשה...

*neta*

New member
אהה הבנתי.. שוב תודה ../images/Emo13.gif

פשוט זה שודר אחרי הפרק האחרון (שהיה גם מעין ספיישל על מאחורי הקלעים של הסדרה) והיה לזה שיר פתיחה וכמעט שום קשר ל"פשוט נהדרת" כך שחשבתי שזו תוכנית משל עצמה..

lolly1

New member
../images/Emo49.gifקודם כל ושאלה

האם יחזירו את "פשוט נהדרת" לbbc prime??????????? כי אין לי יס ואני מאוד אוהבת... וגם איסטאנדרס...כמה סיבוכים..!!

Mycroft

New member
יש סיבה לאופטימיות...

כי BBC Prime התחיל לשדר את התוכנית French & Saunders, שהיא עם אותן שחקניות ראשיות (לפי השם...
), ולכן אולי אחרי שהסדרה הזאת תגמר, הם ישדרו את פשוט נהדרת (כבר היו מקרים שבהם שידרו סדרה אחת, ואחרי שהיא הסתיימה שידרו סידרה אחרת בכיכובם של אותם שחקנים).

MadonnaFan

New member
המון מזל טוב../images/Emo140.gif

אני אישית מעריצת מונטי פיית´ון, וחובבת של "מישהו מטפל בך" ועוד כל מיני חביבויות.
הטלוויזיה הטובה בעולם במדינה הטובה בעולם
(לגור באנגליה זה התכנון שלי מיד כשאסיים את התואר
). בהצלחה בהצלחה בהצלחה
מעיין- מנהלת פורום מדונה 95

polyethylene

New member
מזל טוב לפורום החדש ../images/Emo70.gif

וכמה טוב שמייג´ור ת´ום הודיעה לנו על קיומו ...

למעלה