ברוכים הבאים

MuadDib

New member
ברוכים הבאים

לפורום "מקצועות הרפואה י-ם", או בשמו המלא "מקצועות הרפואה, בהדסה עין-כרם" (לא היה מקום...). פורום זה נועד לשרת אותנו הסטודנטים הלומדים בפקולטה לרפואה בהדסה עין-כרם. הפורום יאפשר לועדים לתקשר טוב יותר עם הסטודנטים ולהיפך, כמו גם בין הסטודנטים לבין עצמם - כל נושא שקשור בלימודים ובמה שמסביב להם. להסבר כללי, על כללי ההתנהגות בפורום ומידע בסיסי על אופן השימוש, ליחצו על הכפתור "הודעת המנהל". בכדי לכתוב לי EMAIL, בנושא הפורום בלבד, ליחצו על כפתור "מייל למנהל הפורום", או שילחו אי-מייל לכתובת [email protected]. ועכשיו לכמה הערות: - הפורום יתעדכן בכל הודעות הועדים, וכן בהודעות של ההנהלה או האגודה שיעברו דרך הועד, כך ששווה לכם להתעדכן. - בפורום יהיו לוחות-מודעות המיועדים ספציפית לסטודנטים בעין-כרם, כמו: קנייה-מכירה, דרושים/ות וכו´. - הפורום יחליף את הרשימות המסורתיות, העוברות בשיעורים (ושתמיד נתקעות אצל מישהו...) - כמו כן, הודעות על ביטולי שיעורים ושינויי מערכת יעברו גם בפורום. גישה: בינתיים אפשר לגשת לפורום מהמקומות הבאים: - בספרייה בעין-כרם, בחדר ביבליוגרפיה ובאולם הקריאה שבקומה 2. - במעבדות מחשבים שבגבעת-רם - מחדר מחשבים שבבוסטון (כשהוא יפתח...) - מהבית
הועד עושה מאמצים לאפשר גישה גם מחוות המחשבים שבבניין האגודה. כמו כן, ראשי/חברי ועדים וכן אנשים שרוצים לעזור בניהול הפורום או בהכנסת תכנים לפורום, השאירו הודעות (כתגובה להודעה זו) או צרו איתי קשר באמצעות אי-מייל ([email protected]). בברכת הצלחה בלימודים, שי אופיר (MuadDib), רפואה שנה א´.

כל הכבוד על היוזמה!

שי, עומר וכל מי שבוועד! רעיון נהדר להעביר הודעות! כל הכבוד על היוזמה! עוד משהו קטן... נראה לי שצריך להודות למשה כהן (המורה לפיזיקה/ מכניקה) שלימד אותנו למרות השביתה "וגילה אכפתיות" ומנע מאיתנו לחץ לימודים מיותר בהמשך. שבת שלום לכולם! משה.

ולדי

New member
צודק...

באמת כל הכבוד למשה כהן, על ההשקעה. למרות שאני די בטוח שלא אוציא יותר מ"עובר", אני יכול לומר שנהניתי...

jocker

New member
מסכים בנוגע למכניקה אבל...

נכון שיש להודות למש כהן שלימד וגילה איכפתיות בלה בלה בלה אבל יש לחכות שנעבור את המבחן קודם

למעלה