ברור מחירים - בבקשה תעזרו

OmriZ

New member
ברור מחירים - בבקשה תעזרו

שלום,
פעם הייתי מאוד פעיל בפורום הזה, וקצת נעלמתי מפה בשנים האחרונות לצערי הרב, אבל עדיין נחמד לבוא לקרוא פה דברים.
אני זקוק לעזרתכם, אני מתלבט אם למכור את המערכת שלי, ורוצה לדעת איזה מחיר לבקש, ובכלל כה היא שווה...

המערכת היא Mapex V-Serires, נקנתה כחדשה לפני 10 שנים בערך, היא במצב מעולה, העורות חדשים לגמרי, אין חלודה והיא שמורה כחדשה, ואני לא מתופף מטורף כלומר היא לא סבלה מהרבה שעות תיפוף...
יש לי את סט המצילות שקבלתי עם המערכת, אבל אני לא משתמש בהן, שזה Zildjian פשוטות.
בנוסף יש לי 4 סטנדים למצילות, הייהט, רייד, ושני קראשים.
מצילות -
Zildjian K 17 - קראש מדהימה
Sabian AAx 16 - קראש מדהימה
Istanbul - 21 - רייד מצויינת (שכחתי את הדגם)
Sabian AA - הייהט 14 מעולה

יש לי סנייר מדהים של ימאהה, אבל אני לא חושב שאני אמכור אותו, אז זה הסנר המקורי של המערכת שהוא לא רע בכלל.

אשמח אם תוכלו לתת לי הערכת מחיר, על המערכת, המערכת + מצילות מקוריות, וגם הערכת מחיר על המצילות שקניתי במהלך השנים.

תודה עומרי

benon

New member
מחירים

המערכת בסיסית ואיכותה בהתאם. בוותק של 10 שנים תוכל למכור .....לא להציע, אלה למכור בסביבות 1200ש"ח כולל המצילות הפשוטות.
מחירי המערכות הנ"ל נמוכים ממילא, לדו"ג מערכת הטובה משלך בשתי רמות - מפקס מרידיאן מעץ בירץ עם אביזרים נמכרת בכלי זמר ב2700 ש"ח בלבד.
המצילות הנוספות הן מצילות משובחות!
כל אחת יכולה להמכר, בדגש על להמכר בסביבות 500/600 ש"ח שזהו חצי ממחירן החדש בחנות
מקווה שעזרתי

למעלה