ברזיל

ayeletella

New member
ברזיל

ערב טוב אני נוסעת לברזיל,יש אבנים מיוחדות שם שאין במקום אחר? או מערות קריסטלים שפתוחות לקהל?

aquamarine1202

New member
איזה כיף לך ../images/Emo140.gif

ברזיל היא אחד המקומות העשירים ביותר במחצבים ובקריסטלים. אינני יודעת האם יש שם מערות פתוחות לקהל. מתארת לעצמי שכשתגיעי לשם ידעו לתת לך את האינפורמציה המתאימה. האגת שם היא מאוד נפוצה , ובעבר (וכנראה גם בהווה) הרבה מאוד חפצים יומומיים היו עשויים מאגת - למשל: מאפרות
אני כמעט בטוחה שהמחירים של הקריסטלים השונים יהיהו יותר זולים מהארץ
טיסה נעימה.

liat sa

New member
קריסטלים בברזיל

זו שאלה שאני נשאלת המון. קודם כל, המלצה : ממליצה לך ליצור קשר עם אחת מחנויות ה.שטרן בארץ ולבדוק איתם איך אפשר בברזיל בסאו פאולו, לעשות סיור במפעל התכשיטים שלהם, יש שם המון אבני חן וקריסטלים גולמיים ומלוטשים בצורה ובצבע שלא תמצאי בשום מקום בעולם, המטרה של הסיור היא כמובן שתקני תכשיטים שעולים המון, אבל הרבה הרבה יותר זול מאשר בארץ. המלצה שניה: להשאיר את הארנק בבית כשאת עושה את זה. לגבי מכרות קריסטלים אני בטוחה שיש המון בברזיל, יש אחד שהוא המיוחד שבהם שבו חוצבים קריסטלים למוריאנים שהם מיוחדים מאוד. קריסטל למוריאני נחשב לקריסטל מ למוריה, או מאטלנטיס ועל פי אמונת אנשי העידן החדש הוא אוצר בתוכו ידע, האפשרות לרכוש כיום קריסטל למוריאני בחנות קריסטלים היא אפסיתף למרות שבסטונטייג' וגם באירית בפעמיים האחרונות מצאתי כמה. מאגר הידע בתוכו מתבטע בכאילו ברקוד או כתב שמופיע על הקריסטל ובעוד מספר אלמנטים כמו חלון משולש או מחומש באמצע. אני קיבלתי אחד מחברה שלא רצתה אותו יותר והוא ממש ממש מדהים. ליאת ספארק סמלסון בנתיב הרוח

למעלה