בריונים (כנראה תומכי ליכוד ו/או שליחיו) הפגינו ליד ביתו של זאב אלקין

אבנר ג

Well-known member
והטילו בהלה בליבה של בתו בת ה-5

"לא נסלח לכם, אם לא תבואו להקים ממשלת ימין על מלא – כל יום ישמרו עלייך פה שוטרים.
כל ערב תסגרי את התריסים, לא תוכלי לצאת מהבית". אותו מפגין שצעק לעברה הוסיף: "אתם עלולים לבגוד בעם ישראל".

בעיניהם כל מי שאינו מצטרף לקואליציה בראשותו של הנאשם בפלילים
הוא בבחינת בוגד. אלה הם הערכים שלהם.

אין אלוהים בליבם

עם כל סלידתי ארוכת השנים מהלאומן אלקין, המעשה המתועב והרע הזה ממה שאני מבין את האיש רק יגרום לו לעשות הכל כדי שלא תקום ממשלת אבו יאיר - השאלה כמה רחוק הוא יהיה מוכן ללכת.

evglev1

Well-known member
מנהל
עם כל סלידתי ארוכת השנים מהלאומן אלקין, המעשה המתועב והרע הזה ממה שאני מבין את האיש רק יגרום לו לעשות הכל כדי שלא תקום ממשלת אבו יאיר - השאלה כמה רחוק הוא יהיה מוכן ללכת.
הוא בסך הכול צריך להישאר נאמן לפטרון החדש ולעמוד בהבטחותיו שלו ובהבטחות הבוס שלו, שום דבר מעבר לזה כדי שלאבו יאיר לא תהיה ממשלה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוא בסך הכול צריך להישאר נאמן לפטרון החדש ולעמוד בהבטחותיו שלו ובהבטחות הבוס שלו, שום דבר מעבר לזה כדי שלאבו יאיר לא תהיה ממשלה.
אתה אשכרה מייחל לכך שלא תקום ממשלת ימין על מלא , הא ?

אתה מעדיף ממשלה עם לפיד על פני ממשלה עם נתניהו.

שמאלנות במיטבה - בושה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה אשכרה מייחל לכך שלא תקום ממשלת ימין על מלא , הא ?

אתה מעדיף ממשלה עם לפיד על פני ממשלה עם נתניהו.

שמאלנות במיטבה - בושה.
אני לא מייחל, אני רק אמרתי לגוי שהוא לא צריך לעשות שום דבר מיוחד אלא רק לעמוד במילה שלו, לא הבעתי את דעתי אם הוא צריך לעשות זאת או לא. אבל מכיוון שאני מפקפק בשפיותו של נתניהו, ייתכן ואני באמת מאמין ראש ממשלה חלופי וברוטציה שמלאני שפוי מראש ממשלה ימני משוגע.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני לא מייחל, אני רק אמרתי לגוי שהוא לא צריך לעשות שום דבר מיוחד אלא רק לעמוד במילה שלו, לא הבעתי את דעתי אם הוא צריך לעשות זאת או לא. אבל מכיוון שאני מפקפק בשפיותו של נתניהו, ייתכן ואני באמת מאמין ראש ממשלה חלופי וברוטציה שמלאני שפוי מראש ממשלה ימני משוגע.
אתה מייחל ועוד איך.

אתה רחוק מלפקפק בשפיותו של נתניהו - אפילו שמאלנים לא מעיזים לפקפק בשפיותו של נתניהו.

ראש ממשלה אדיר אשר הוציא אותנו מהקורונה בעוד מרבית העולם מתבוססת בה.
מחלקות קורונה נסגרות , כולם חוזרים לחיים , המצב הכלכלי רחוק מלהיות גרוע.

אתה שמאלן על מלא - תתבייש לך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ברור שהפרסום המאסיבי נועד למנוע מאלקין לערוק שכן במידה וכן הוא יוצג כפוליטיקאי סחיט ופחדן הנשבר תחת לחץ.... קומבינה של החונטה - כרגיל.

evglev1

Well-known member
מנהל

"לא נסלח לכם, אם לא תבואו להקים ממשלת ימין על מלא – כל יום ישמרו עלייך פה שוטרים.
כל ערב תסגרי את התריסים, לא תוכלי לצאת מהבית". אותו מפגין שצעק לעברה הוסיף: "אתם עלולים לבגוד בעם ישראל".

אין אלוהים בליבם
מילא לשחד עריקים, אבל לאיים על ח"כים ומשפחתם כדי שיערקו. האמת כואבת שאדלשטיין, כ"ץ או ברקת יכול להקים ממשלת ימין תוך חמש דקות, כל המשבר הפוליטי הוא אך ורק בשביל ביבי, ברגע שביבי לוקח פסק זמן או פורש מהפוליטיקה או אפילו נבצרות אפשר להקים ממשלה תוך שעות אם לא תוך דקות.

איציק5111

Well-known member

אין אלוהים בליבם
אני מאוד נגעל מאלקין המנוול וממש לא מרחם על הימין החלאתי הזה.

הימין לא מרחם עלינו אז למה שנרחם עליהם? מעבר לזה נראה שמנפחים בגלל שזה קשור לביבי

evglev1

Well-known member
מנהל

הימין לא מרחם עלינו אז למה שנרחם עליהם? מעבר לזה נראה שמנפחים בגלל שזה קשור לביבי
נניח שזה נכון, מה הבת בת החמש של אלקין אשמה שהיא צריכה לספוג את הברבריות של הליכודניקים שבאים לאיים על אביה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נניח שזה נכון, מה הבת בת החמש של אלקין אשמה שהיא צריכה לספוג את הברבריות של הליכודניקים שבאים לאיים על אביה.
"ברבריות" ? לא קראתי אותך מכנה את השמאלנים שהפגינו במשך שנים מול ביתו של מנדלבליט,....אלו שאיימו , הטרידו גידפו.....

אז לא היית כל כך מזועזע , הא ?

evglev1

Well-known member
מנהל
"ברבריות" ? לא קראתי אותך מכנה את השמאלנים שהפגינו במשך שנים מול ביתו של מנדלבליט,....אלו שאיימו , הטרידו גידפו.....

אז לא היית כל כך מזועזע , הא ?
דווקא נגד מנדלבליט מחיתי על כך, פשוט עוד לא הכרנו מספיק בפורום וגם מחיתי על כך שהם מונעים מהחלטה בנושא להיות מקצועית בכך שהם מאיימים על היועץ.

שחר 676

Well-known member
מנהל

ברור שהתקשורת מנפחת את האירוע בשל הפחד שאלקין יערוק.

האמת - אם אדם דתי כמו אלקין יעדיף ממשלה עם לפיד על פני נתניהו - הרי שהוא איש שמאל לכל דבר וענין.

evglev1

Well-known member
מנהל

האמת - אם אדם דתי כמו אלקין יעדיף ממשלה עם לפיד על פני נתניהו - הרי שהוא איש שמאל לכל דבר וענין.
אז למה קיבלתם אותו מלכתחילה בחזרה אחרי שהיה בקואליציה של אולמרט? והאמת אני לא יודע מה יותר ימני ומה יותר שמלאני בנייה בגושים והקפאה בישובים מחוץ לגושים, שזה דבר נורא כי חברון וקריית ארבע מחוץ לגושים, אבל אני לא בטוח שבנייה על נייר והקפאה בפועל בכל איו"ש היא מדיניות יותר ימנית.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז למה קיבלתם אותו מלכתחילה בחזרה אחרי שהיה בקואליציה של אולמרט? והאמת אני לא יודע מה יותר ימני ומה יותר שמלאני בנייה בגושים והקפאה בישובים מחוץ לגושים, שזה דבר נורא כי חברון וקריית ארבע מחוץ לגושים, אבל אני לא בטוח שבנייה על נייר והקפאה בפועל בכל איו"ש היא מדיניות יותר ימנית.
מה זה משנה בכלל ?

מבחינתך ומבחינת כל ימני הגון - נתניהו גרוע פחות מכל אופציה אחרת.

נתניהו מתפעל אוריינטציה ימנית לאורך שנים רבות - בדיוק כמו גרף של מניות אשר עולה באופן מתון כלפי מעלה כשמידי פעם סופג ירידות קלות - כך מנהיג חכם ומניפולטיבי מתנהג.

יבגני - אתה שמאלן על מלא - בושה וכלימה.

איציק5111

Well-known member

כן והם עוד רושמים ליכודניקים ברברים חחחח אפשר לחשוב מי הם תומכי סער חחח...תומכי סער וליכוד זה אותו דבר

ORIZACKEN

Well-known member

אין אלוהים בליבם

אני נגד להפגין ליד ביתם של אנשים לא משנה חברי כנסת או סתם אנשים כי זה מטריד גם אנשים שלא קשורים לאותה הפגנה, אבל הצביעות שלך נשפכת כמים שכבר שנתיים אנשי שמאל מפגינים ליד ביתו של ראש הממשלה והפכו את חייהם של השכנים של ראש הממשלה לגיהנום רצוף על זה לא נשמע ממך תלונות .

איציק5111

Well-known member
אני נגד להפגין ליד ביתם של אנשים לא משנה חברי כנסת או סתם אנשים כי זה מטריד גם אנשים שלא קשורים לאותה הפגנה, אבל הצביעות שלך נשפכת כמים שכבר שנתיים אנשי שמאל מפגינים ליד ביתו של ראש הממשלה והפכו את חייהם של השכנים של ראש הממשלה לגיהנום רצוף על זה לא נשמע ממך תלונות .
אני בעד להפגין נגד פוליטיקאים ועובדי ציבור ורק להימנע מפגיעה באנשים פרטיים

ORIZACKEN

Well-known member
אני בעד להפגין נגד פוליטיקאים ועובדי ציבור ורק להימנע מפגיעה באנשים פרטיים
לא צריך להפגין ליד ביתם הפרטי שילכו להפגין בכנסת או ליד משרדי הממשלה, יש עוד אנשים שחיים ברחוב של אלקין או של ראש הממשלה ושלא קשורים אליהם וסתם המפגינים ממררים להם את החיים .

evglev1

Well-known member
מנהל
מול אלקין מפגינים מול ביתו הפרטי, לא מול לשכתו כח"כ או כשר כשהתפטר מתפקיד שר המים.

למעלה