בריחת שתן... מהחיתול כמובן

chayahd99

New member
בריחת שתן... מהחיתול כמובן

הבייביז שוקלים בערך 5 ק"ג.
בשבועות האחרונים, אולי בגלל עליה משמעותית בכמות המוצקים, הם עושים המון פיפי והחיתולים לא עומדים בזה. במהלך כל לילה אני מוצאת את עצמי מחליפה בגדים ומצעים קומפלט לכולם. לפעמים גם ביום הם מתרטבים לגמרי. מיותר להגיד שאין לי זמן לכל ההחלפות האלה, במיוחד לא באמצע הלילה.

אנחנו משתדלים להחליף להם בכל התעוררות בלילה אך או שהם כבר מתעוררים רטובים או שההחלפה מעירה אותם ואז לוקח להם המון זמן להרדם מחדש.

אנחנו משתמשים בחיתולי לייף מידה 2 וניסינו גם טיטולים פרימיום מידה 2, לייף מידה 3 והאגיס מידה 3. בכולם מתמלא בפיפי ובורח.

יש עצות?

לגבי המצעים

כשהיו קטנים הייתי שמה להם חיתול פלנל מעל המצעים מתחת לראש כדי שאם יפלטו אז אוכל פשוט להחליף את הפלנל ולא את המצעים בכל המיטה.
אם המיטה היא עם מעט פיפי ולא ספוגה הייתי מנסה את אותו רעיון רק בחצי השני של המיטה, תכסי את הסדין בפלנל או שניים (לפעמים הם גדולים אז אפשר פשוט לקפל כדי לקבל כמה שכבות...) ואז אם יש דליפה אז פשוט מורידים ומחזירים לישון זה הרבה יותר פשוט מלהחליף מצעים בכל המיטה...
עוד פטנט שקראתי פה בפורום זה לשים מגן מזרן+ סדין ואז עוד מגן מזרן+ סדין וככה אם נרטב להוריד סט אחד ונשאר לך מוכן השני...

יש כל מיני שיטות לשים את החיתול כדי שלא ידלוף כמו לקפל פנימה בצדדים ולמעלה אבל לא יודעת כמה זה באמת עוזר.

shuly44

New member
לא בטיחותי

אם הבנתי נכון בתינוקות קטנים מסוכן לאטום את הסדין / המזרן, בגלל ענייני נשימה (הם מתהפכים ומתגלגלים במיטה לכל הכיוונים). הכל צריך להיות נושם...וחדיר לצערי גם לפיפי

פלנל הוא חדיר ונושם

מבחינה זו בטוח אין בעית בטיחות.
לגבי מגן מזרן אין לי מושג ועם הילדים שלי התחלתי להשתמש רק בגיל שנתיים כמעט אם אני לא טועה אז לא בררתי את הסוגיה הזו, שווה לברר.

chayahd99

New member
רעיון נחמד

אבל:
א. אם יהיה להם חיתול במיטה הם יתעטפו בו ועלולים לכסות את הראש והפנים. ראיתי אותם כבר עושים את זה ובגלל זה הם לא משתמשים יותר בשמיכות.
ב. להחליף סדין זה החלק הקל. הבעיה היותר קשה היא להחליף את כל הבגדים באמצע הלילה.

sefia

New member
בלת"ק

הסידור שעבד לי עם הילדון שהיה משתין סדרתי:
&nbsp
פמפרס אקטיב בייבי
מידה אחת יותר גדול (ללילה)
מחליפה פעם אחת נוספת לפני שאני הולכת לישון

גם אני מצטרפת לממליצות על פמפרס
מידה אחת יותר גדולה
אני אהבתי את האקטיב בייבי ולא את הפרימיום, בעיני הוא ספג טוב יותר.
עוד עצה שקיבלתי פה בפורום שמתאימה לבנים - לכוון את הבולבול כלפי מטה כששמים את החיתול
וגם לבדוק שלא קר להם מדי. אצלנו תמיד ראיתי קשר בין הקור ובין הדליפות....
&nbsp

gk1234

New member
ההאגיס החדשים

אנחנו איתם והם .מעולים, גמישים ודקים מהקודמים והספיגה מצויינת. הילדודס קמים יבשים בבוקר עם חתול ספוג וכבד מפיפי של הלילה.
נסי להחליף מידה אולי.

dafi50

New member
אצלנו האגיס הם היחידים שאיתם לא היו בריחות

תנסי להתקשר לשירות לקוחות שלהם ולבקש דוגמיות של כמה מידות ושימי לב שהחיתול מהודק כמו שצריך.
&nbsp

למעלה