ברכה עלי ליתן לך

ברכה עלי ליתן לך

מי אני אל תשאל מה אני תראה לא המראה שנפרש לפניך אלא עולם נרחב מלא שפתך שלך אינה היא לי לשון הלשונות לכן הנך מוגבל למספר מועט של מחשבות האם כבשים הנך רועה רואה ?! - מטיילת לך במרעה האם עצים מלבלבים ?! - והבריכה, בריכת חכמה עמוקה ?! וברכה עלי ליתן לך ברכת האושר והאמונה לא באל אקשור אותך כי אם בעצמך ! ידידי, רעי... אתה אחד מהם מכל אותם נתיבות פליאות חכמה לא אלך אני ממך, משוררת עייפה את דרכך בי אסלול לנתיב בבטחה ואנא ממך, האמן בעצמך אני כבר מאמינה הנך היית ולנצח תהיה אינדיוידואל ! וברכה עלי ליתן לך ברכת האושר והאמונה לא באל אקשור אותך כי אם בעצמך ! תכה שורשים, תצמח ותצמיח ומתוך לבבך ורגשותיך פירות תניב, פרחים תפריח רק שמור על זהותך, על המיוחדות שבך והכי חשוב יקירי - שמור על עצמאותך ! תלמד, תתפתח, תעשיר, תפתח לא הכסף הוא המפתח אלא אתה, עצמך ביחודיות שלך בחיים שבחרת בך ! וברכה עלי ליתן לך ברכת האושר והאמונה לא באל קשרתי אותך קשרתי אותך, אהובי ב ע צ מ ך ! ענבל

*קסנדרה

New member
מדהים........

למלאך כמה יפההההההההה אין לי מלים נכון, רק בתוכנו מוצאים אנו את כל אוצרותינו והרי זו ברכה שאי ברכה על שיר כה יפה קסנדרה

רותי ב.

New member
היי, מלאך, נהניתי

שיר מהמם, מקסים ביופיו, באמונתך בו, באיש עצמו. כן, אהבתי את הברכה שברכת אותו. יופי (-:

למעלה