ברכותי ואיחולי

ברכותי ואיחולי

לאיתמר ואוריאן ליום הולדתם, חברים יקרים מאוד שלי שהיו מהראשונים בפורום ויש להם מקום מיוחד מאוד אצלי בלב. [מקווה שניפגש יותר ] בהזדמנות זאת,מאחר ואני לפני יציאה לחופשה בחו"ל, אני מברך גם את איציק קרמונה היקר שיחגוג בסוף החודש ..... אוהב את כולכם שלומי

orianush

New member
תודה רבה!! ../images/Emo24.gif

שלומי תודה רבה רבה!! מכל הלב!! גם אני מקווה שיצא להיפגש יותר.. אוהבת המון ומתגעגעת!!
וטיסה נעימה, תשמור על עצמך!

karoleking

New member
שלומי היקר!!!

חזרתי עכשיו מחופשה בהרי יוון. כיף לראות שאתה לא שוכח אף אחד. תעשה חיים בחופשה שלך, מגיע לך!!! אוהבים, קרול ואיציק

karoleking

New member
לאיתמר המתוק!!!

מזל טוב (קצת באיחור) ליום הולדתך. אני לא הייתי בארץ אז סליחה שלא חגגנו לך כאן. מאחלת לך רק אושר, נחת והמון בריאות!!! משפחת קרמונה

מזל טוב לאיתמר מזל טוב ../images/Emo65.gif

|בלוןהמון מזל טוב המון המון הצלחה בכל בריאות בריאות עד אין ספור מכל הלב
מירה ןחיים שנק

איתמר געגועים../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

ממממזזללללל-טטטווובבב! עד 120 "מלאנתלפיים" זמן לא ראינו אתכם!!!נשיקות ורק טוב

osnat51

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifאיתמר,

אז גם לך המון המון המון מזל-טוב. מקווים לראותך בקרוב. אסנת

לאוריאן ואיתמר מזל טוב ליום הולדתכם

אמנם באיחור... אך מוטב מאוחר מאשר לעולם לא מאחלת לכם שכל משאלות לבכם יתגשמו לטובה. בריאות, אושר ושמחה וכמובן הרבה הרבה שלומי

נועמוש 4

New member
שלומי????????????????

למה אותי לא ברכת ליומולדתי ה16??????????????? חגגתי יומיים אחרייך,אנחנו אותו מזל ב-ת-ו-ל-ה זה אחד המזלות אם לא ה- כי זה המזל של שנינו כמה זמן הם מכירים אותך שנה עד שנתיים??? אני ומשפחתי מכירים אותך 21 שנה ו4 חודשים ממחר!!!!!!!!!!!!! אני
אותך מכל ה
שלי אבל זה קצת מעליב אותי
שאותם ברכת ואותי לא
אבל אני עדיין מ-ת-ה עלייך ואתה ה-מלך שלי ואני ברכתי אותך פה מכל הלב שלי מקווה שתגיב לי בהקדם (שתחזור מארה"ב)

למעלה