ברכות ושאלה

ברכות ושאלה

אם יש לי סכום כסף שמספיק לרכישת דירה קטנה ולהשכרתה היא תניב כ 5% ברוטו-בניכוי הוצאות שלתיקונים ואי השכרה לעומת השקעה אצל ברוקר או השקעה אחרת מתלבט...מה מומלץ?

orelsror

New member
לדעתי לא זה ולא זה

אם זו הכוונה שלך תוכל לקנות מקמ לשנה ותקלב ריבית גבוהה יותר ואולי אף אגח ממשלתי ותקבל ריבית גבוהה יותר ויותר טוב קרן נמנות אגח חברות בחול שמתעסקת רק עם אגחים ותקבל תשואה גובהה וסולידית

אתה מבטיח לו את זה?

ממתי קרן נאמנות אגח חברות בחול מבטיחה תשואה ("גבוהה וסולידית", כדבריך)? אולי תספר לו מה יקרה לקרן כזו אם הריביות על אגחים תעלנה, או שה-spreadים ייפתחו? האם גם אז הוא יהנה מתשואה גבוהה וסולידית?

orelsror

New member
מישהו הבטיח משהו? אמרתי שזו דרך

שיכולה ואני מגיש יכולה! לתת תשואה גבוהה יותר הם סיכון יחסית נמוך

תסתכל מה כתבת.

אולי תמליץ לו לשים הכל ברולטה על ה"שחור". זו דרך שיכולה, ואני מדגיש יכולה, לתת לו תשואה של 100%.

תודה על הברכות,

ראשית, ברצוני להדגיש שהפורם לא מתיימר להיות זה שימליץ לגולשים כיצד להשקיע את כספם, עם זאת הוא בהחלט ישתדל להביא את כל המידע האפשרי לגולשים בכדי שיקבלו בעצמם את ההחלטה הטובה ביותר עבורם. השקעה בדירה בד"כ מניבה תשואה קצת יותר נמוכה מ-5% (דולרית) במרכז הארץ, ונחשבת לרוב להשקעה פחות מסוכנת מהשקעה בשוק ההון. התשובה תלויה בהעדפות שלך וברמת הסיכון שאתה רוצה להיות חשוף אליה.

למעלה