ברכות חמות לאורנגדה

מצב
הנושא נעול.

העין ה 3

New member
ברכות חמות לאורנגדה

ברכות חמות לאורנגדה
רק כרגע הבחנתי בהודעה על בטא חיובית ועל הכפלה בפורום הורים לאחר טיפולים. ואז חזרתי לכאן וראיתי את העדכון של רחל5. למען האמת, התאכזבתי. לא מהתוצאה - כמובן! אלא מכך שלא שיתפה אותנו. אני הייתי מספיק מעורבת בשביל לבדוק תאריכים ולכתוב בסוגריים "אולי כבר אחרי" (בשרשור אנרגיות חיוביות) ולא ידעתי שהיא לא רק אחרי הבדיקה אלא אפילו אחרי ההכרזה. כשיש לי זמן מועט פנוי אני נכנסת רק לפורום שלנו ולא תמיד מוצאת זמן להכנס לפורום אחרים. ואולי זו דרכה "להחזיר" לנו על כך שלא סיפרנו לה על הפורום ההוא?
בכל אופן, שיהיה בהצלחה ל-8.5 חודשים הקרובים והמשעממים. ו-
קולולולולולולולולולולו כבר אמרתי?

MIF2002

New member
מצטרפת לברכות !!!

ברכות חמות לאורנגדה
רק כרגע הבחנתי בהודעה על בטא חיובית ועל הכפלה בפורום הורים לאחר טיפולים. ואז חזרתי לכאן וראיתי את העדכון של רחל5. למען האמת, התאכזבתי. לא מהתוצאה - כמובן! אלא מכך שלא שיתפה אותנו. אני הייתי מספיק מעורבת בשביל לבדוק תאריכים ולכתוב בסוגריים "אולי כבר אחרי" (בשרשור אנרגיות חיוביות) ולא ידעתי שהיא לא רק אחרי הבדיקה אלא אפילו אחרי ההכרזה. כשיש לי זמן מועט פנוי אני נכנסת רק לפורום שלנו ולא תמיד מוצאת זמן להכנס לפורום אחרים. ואולי זו דרכה "להחזיר" לנו על כך שלא סיפרנו לה על הפורום ההוא?
מצטרפת לברכות !!!
המון המון מזל טוב על הבטא ועל ההכפלה !!! שיעבור בשקט ובשלום, מאחלת לך הריון קליל ונעים וכייפי!!!

אמאלה2

New member
מצטרפת לברכות - קולולולולולו

ברכות חמות לאורנגדה
מצטרפת לברכות - קולולולולולו
והלו - אורנג'דה אנחנו זקוקים פה לבשורות טובות. אנחנו משתוקקים להשתתף בשמחות שכאלה אז לא לזנוח אותנו שנית, אוקי?
מאחלת לך המשך הריון עגול ומשמעמממממם עד כדי פיהוק

מצב
הנושא נעול.
למעלה