ברכות לפורום החדש

shelycat

New member
ברכות לפורום החדש

לפורום. כבר כשחשבתי שלא נעים לי מהחברים שלי בגלל הקיטורים והתחלתי לחשוב (לא ממש) שאולי זאת בעצם אני והדימיון שלי, או שאולי אני סתם רגישה מידיי, טוב לראות שאני לא לבד. אז אני מתפקדת: שלי 25 נשואה כבר קצת יותר משנה לעמית אבל מתמודדת עם המפלצות כבר ארבע וחצי שנים. וקצת רקע על הנפשות/מפלצות הפועלות: חמותי גרושה כבר שנתיים וקצת, החבר שלה עבר לא מזמן לגור אצלה באופן רישמי לאחרונה מצב היחסים שלנו השתפר באופן קוסמטי (מפחדת להאמין ביותר מזה-נמאס להתאכזב כל פעם מחדש), אבל בעיקרון היא אשה צעירה מושקעת ומטופחת שנהנית להיות קורבן ומחפשת להיות אומללה. לבעלי יש אחות מאומצת בת 18 עם שק של בעיות שהייתם מצפים שיצליחו להפוך את אמא שלה למאושרת מרוב אומללות, בנוסף לכל אחותו שנאה אותי עוד לפני שהיא פגשה אותי כיוון ש"גנבתי" לה את אחיה (היא הזעיקה את אחיה הביתה S.O.S באמצע אחד הדייטים הראשונים שלנו ואחיה אמנם התנצל עזב ונסע אליה אבל הודיע לה שיותר זה לא יקרה והיא יכולה להמשיך לאיים בלברוח מהבית/להתאבד וכו" עד מחר כי הם שניהם יודעים שזה היה לגמרי מכוון מצידה כדי להפריע).

וואו, איזה סיפור

האמת, כמו שציינתי קודם, לי אין בעיות עם החמות ואנחנו מסתדרות נהדר. לפני כמה דקות היא התקשרה אליי וסיפרתי לה על הפורום הזה, אז יש סיכוי שהיא תבוא הנה ואז נשמע סיפורי כלות מהצד השני

טלולה1

New member
קפצתי מפורום אמנות

נשמע רעיון נחמד אני לשלי כבר התרגלתי... בהצלחה

למעלה