ברכות לפורום..שבת שלום

ברכות לפורום..שבת שלום../images/Emo140.gif

משהי יכולה לתת תפריט שבועי של ד"ר חרמון/אחר לירידה של 4 ק"ג? אשמח מאוד...מאוד...מאוד.. תודה מראש

בבקשה

דיאטה מס' 10 מאוזנת בוקר שתי פריכיות אורזאו פרוסת לחם קל שתי כפיות גבינה לבנה5% סלט ירקות טרי צהרים 250ג' גבינה לבנה5% או 150 גר' דג או טונה או 100 גר' עוף או פסטרמה או בקר, לא בשר מעובדאו ממולא ירקות קרייםפ מבושלים מהרשימה ערב כמו בוקר + ביצה או כמו בצהריים במשך היום ירקות טריים ללא הגבלה אסור פרות וחלב

אולי מישהי מוכנה להסביר לי מה זה דייאתת חרמון

לתת לי את התפריטים. אני כבר לא יודעת מה כן ומה לא לאכול הולכת פעם בחודש לדיאטטנית במרפאה שלי אבל חוץ מי זה כלום , משתדלת ללכת גם מפעם לפעם , חצי שעה עד שעה אבל זה לעיתים רחוקות אני צריכה איזה חידושים איזה המצאות שיהיה טעים שיהיה לי בכי,ף נמצאת הרבה בבית (מובטלת). ומתה אבל מתה לרדת קצת להרגיש פחות את הבטן הזאת ,....................

הנה, אבל עדיף שתעשי עם דיקור כי זה מאד עוזר

http://www.starmed.co.il/Forum/?MsgID=971878 גם אני לא הצלחתי לבד, אי חייבת לבוא כל שבוע להישקל, ועם דיקור ממש לא מרגישים רעב. אי כבר בלי דיקור שבועיים, שבוע שמיני, ולא מרגישה כמעט רעב. שלשום הייתי רעבה רק ב5 אחה"צ, למרוץ שאני כבר בלי דיקור, פשוט מתרגלים לאכול רק מה שכתוב, והכי חשוב לשתות והרבה מאד.

אבל אני לא רואה את התפריטים

באתר ששלחת אותי עליו יש הרבה סיפורים על הרבה סוגי דיאטות אבל.............. ממש בלי מה שאני כל כך צריכה.

למעלה