ברכות לפתיחת הפורום החדש...

ברכות לפתיחת הפורום החדש...../images/Emo24.gif../images/Emo50.gif

נעים מאוד מירבי... אז אני מגיעה מהצד השני של המטרס.. אני הפונדקאית היום בדיוק חזרתי מוועדה של משרד הבריאות לא היה פשוט לעבור את כל התהליך עד הלום עוד שבועים חותמים על החוזה ואז יוצאת לדרך הדרדסית הנשית

מירבי*

New member
ברוכה הבאה פונדקאית יקרה ../images/Emo24.gif

אני בטוחה שיש לנו הרבה מאוד לתרום אחת לשניה, אשמח לענות לך על השאלות ולסייע ככל שאוכל, ענייני את ההורים המיועדים בפורום הזה. לפי דבריך אני מבינה שהיום עברת ראיון בוועדה. אשמח לשמוע פרטים, חשוב שתדעי שחלה עליך חובת החסיון, אל תחשפי את עצמך. מירבי*

מירבי יקרה...../images/Emo39.gif

אז ככה התהליך התחיל לפני כשמונה חודשים ולא פחות כואב בדיקות לא נעימות כמו אוטו שעושים לו בדיקת עשרת אלפים מאלף ועד תף כל סיבה בריאות שתהיה בדקו יסודי.... ואז הופנתי לפסיכולוגית כלינית בדיקה נפשית מקיפה גם לא פשוט וקל היה ואז כמובן ליעוץ משפטי אצל עורך דין ששכרו לי ההורים העתידיים ואז כמובן ההמתנה לועד ופה אני מכינה א ההורים העתדיים או הפונדקאיות עתידיות שפה צריך סבלנות חבל"ז זה לקח שלושה חודשים עד שהגעתי ליום של פגישתי עם הוועדה שזה נעך היום ישבתי מול פסיכולוגית כלינית של משרד הבריאות עובדת סוציאלית של משרד הבריאות ושני רופאים שישבו ותחקרו אתי כשעתים בשאלות ממשחודרניות אבל זו חובתם לדעת הכל לשלול כל ספק של בעיה נפשית או פיזית בי לפני שהם נותנים את חתימתם לגבי ענין שמאוד מאוד חשוב לכולם.... עכשיו לגבי החסיון ... הזוג חסוים לחלוטין וחובת החסיון חל עלי לגביהם אך בשום מקום לא נחתם חובת חסיון עלי למרות שאאני מתכוונת לחשוף את עצמי כאן רק רציתי להביר נקודה זו. אני גאה במה שאני עושה ואני עושה את זה עם לב שלם והחלטה ברורה של שיקול דעת צלול לחלוטין בלי שום נקיפות מצפון או בושה חס ושלום. שלך הדרדסית הנשית

מירבי*

New member
את משמחת אותי מאוד

את בהחלט משמחת אותי, את גיבורה ואמיצה ואני מורידה את הכובע בפנייך, הלואי שתשמשי דוגמא ומופת לבנות נוספות להיות פונדקאיות. את בהחלט צריכה להיות גאה במעשייך ואל לך להתבייש בכלום רק לשאת ראש בגאווה. לגבי לוח הזמנים שציינת, זה מאוד אינדיבידואלי, לנו זה לקח הרבה פחות זמן, אתם קשורים למשרד כלשהו או שהכל נעשה בינך לבין הזוג ? תודה, והרבה אהבה מירבי*

tonti

New member
דרדסונת!

עניתי לך ומשום מה ההודעה שלי נעלמה.. אני מאחד הפורומים השכנים ורק רציתי לומר לך שאני מעריצה אותך. ושיהיה לך המון

למעלה