ברכות לפתיחת הפורום

ברכות לפתיחת הפורום../images/Emo140.gif

שאלה לי: האם יתכן שלאדם לא מתאימות התמציות
הייתי אצל 2 מטופלים, בראשון רק פעם אחת ובשני במשך כמה חודשים, כשבכללי לא היתה בעיה עם התמציות (פעם אחת כנראה התעוררה התנגדות והטעם היה נוראי), אבל ככה זה נגמר פתאום...

Balancedflow

New member
../images/Emo51.gif גלית, ברוכה הבאה,

באשר לשאלתך, אני לא שמעתי על התוויות נגד לטיפול בפרחי באך למעט במקרה אחד, בו למטופל היתה או עדיין ישנה בעית אלכוהול. היות והתמציות משומרות באלכוהול, למרות שהדילול הוא גבוה, הטעם עשוי לעורר בהם מחדש את הרצון ולכן בהתאם למקרה כמובן, נמנעים מהטיפול הזה. אני חושבת שיכול להיות שקרו כמה דברים שאולי הביאו אותך לסיטואציה הזו עם התמציות, א. יתכן שעם המטפל הראשון פשוט לא היתה כימיה, אולי הוא לא היה מנוסה מספיק ואת הרגשת שהוא לא מתאים לטפל בך. ב. לפעמים באמת קורה שיש התנגדות, אבל היא נקודתית ולמעשה היא לא לתמצית עצמה אלא לחסר שבך, שאותו התמצית משקפת ואמורה להשלים. אני יכולה לחשוב על שתי תמציות שיתכן ועוררו בך את הריאקציה הזו, והביטוי אכן יכול לבוא בטעם, למרות שהטעם עצמו של התמציות הרי לא משתנה. אם זה נגמר פתאום, יתכן שחלק מהבעיות בהן ניסית לטפל נפתרו ויתכן שלא היית צריכה להמשיך את הטיפול באותו פרק זמן. המטפל לא ניסה ליצור איתך קשר? לשאול איך את מתמודדת עם התהליך שאת עוברת? דבר נוסף לגבי הטעם - כפי שכבר הזכרנו כאן באחד השרשורים, יש כמה חברות שמייצרות את התמציות, למרות שהתמציות המקוריות מיוצרות במרכז באך ומשווקות ע"י פארמה גורי. אחד ההבדלים שאני יודעת עליהם, וזה משיחה עם המשווקים ולא מנסיון (אני משתמשת אך ורק במקורי) הוא סוג האלכוהול בו משתמשים לשימור התמציות, כך שיתכן ואת נתקלת בתמצית שסוג האלכוהול בה שונה ולכן הטעם היה לך לא טוב. אשמח לענות על עוד שאלות ואני בהחלט מקווה שתתנסי גם בעתיד בתמציות במידת הצורך, ושהחוויה שלך תהיה חיובית.

למעלה