ברכות לפתיחת הפורום

dafna l

New member
ברכות לפתיחת הפורום

רייקי כפי שאני מבינה אותו הוא דרך חיים חשיבה ןפעולה רייקי הוא מתנה שניתנה לנו ויש להעריך ולכבד כל מתנה רייקי אינו נזקק לבחינה ובדיקה את האדם כל אדם המוכן ללמוד לקבל להרגיש נהנה מרייקי אין צורך במבחני קבלה או מבחני רוחניות כל אדם הוא רוחני במידתו ורייקי הוא נדבך נוסף בהתפתחות האדם מה שאני חשה כן זהו עירבוב של רייקי עם טכניקות אחרות לטיפול ולכן יתכנו מאסטרים המוסיפים מספר טכניקות ממאגר הידע שלהם לתהליך הכיוונון ולכן התרחקנו מעט או הרבה כל אחד וטעמו מהרייקי הפשוט המסורתי ללא תוספות לרייקי המסורתי האדיר בפשטותו יש עוצמה אדירה המורגשת מיד עם תחילת הסדנא לרייקי משתמשת במילה פשוט כי טהור עלול להתפרש כשיפוטיות ואין בכוונתי לשפוט אלא לציין עובדה שעם הארגונים החדשים של הרייקי שולבו לתוך הסדנא טכניקות נוספות ותנוחות נוספות ממקורות אחרים טובים מאד אך אינם קשורים לרייקי והלוואי שהרייקי ישאר פשוט ונקי כמו במקור אני נהנית מכל שניה של רייקי לי ולאחרים בברכת אהבה לכל

nbraha

New member
ברכות לפתיחת הפורום :cool:

לדפנה שלום, תודה על הברכה, כפי שאמרת רייקי אכן מתנה אך כמו כל דבר בחיים מתקדם ונוספים לו נדבכים נוספים טובים יותר או פחות כל אחד וטעמו עימו. אשמח להשתתפותך הערה בפורום לתועלת כולנו. בברכת אהבה לכולם. ניסים ברכה מנהל הפורום

למעלה