ברכות B-) ואיחולים

איה@

New member
ברכות B-) ואיחולים

הרבה הצלחות! ודיונים פוריים הבית הזה נראה יפה, נקי, וחדש יש כאן תחושה נעימה. חנה - טל - כל הכבוד! על היוזמה, ההשקעה והזריזות במציאת הפורום החדש. עוד הוכחה שלא ישברו אותנו. איה.

טל קר

New member
המון תודה למאחלות ומאחלים :)

תהליכי העדכון יקחו קצת יותר זמן ממה שחשבתי לא רק בגלל הלימודים אלא כי אין כאן אפשרות להעלות קבצי HTML וכל מה ששמרנו יצטרך לעבור המרה, אבל יש אנשים טובים שעוזרים לי :) מקווה לרכז את עיקרי החומר בדפים הראשונים כדי ליצור ארכיון אליו נוכל להתיחס בהמשך. שיהיה לנו בהצלחה!

טל קר את גאונננננננה B-)

תודה על העזרה בכניסה לפה... והמון המון מזללללללללללללללללללללל טווווווווווב... אגב בהזדמנות זו, תודה רבה רבה גם לנטע שהייתה בעבר מנהלת הקהילות ביואל ז``ל ועזרה לי לדלות כמה מהודעותיי בתהום של פורום בנים בלבד... וכל הכבוד לה ולכן על המעבר לתפוז והמאבק שלכן... ושוב - שיהיה לכן המון המון בהצלחה... לך, לחנה, לכל הכותבים והכותבות כאן... אני אמשיך לקרוא ולהגיב... שמתי עכשיו במועדפים }{ ... בהצלחה

טל קר

New member
אולי אתה שמת במועדפים, אבל

אני עשיתי SAVE SCREEN כדי לסחוט אותך למקרה שלא תעמוד בהבטחה... סתאם. תודה על הברכות :)

איה תודה !!

אני רואה שהצלחת בסוף להכניס הודעה למרות חבלי הלידה של ההתקשרות לממשק החדש...אז לחיי כל הדיונים שבדרך !! חנה

איה@

New member
כן הצלחתי! B-)

יש לי את המסמך של פרופסור זומר כקובץ וורד אם זה יכול לעזור לכן. איה.

טל קר

New member
מצוין, חפשי את ההודעה שנקראת

תשתית להודעות על התישנות על פשעי מין. זה שרשור שמיועד בדיוק למאמר הזה ולליווי המאבק שלכן.

טל קר

New member
הקובץ לא עולה לי, אני אנסה לשים

את שלי יותר מאוחר אחרי שאמיר לטקסט

טל קר

New member
גם שם המאמר לא עולה. גם אני

ניסיתי לעלות קודם קובץ DOC ולא הצליח. אני אמיר עם הזמן (המבחן האחרון ב17 ואז יהיה לי הרבה זמן פנוי) את כל הקבצים לקבצי טקסט איתם אין בעיה, ונשחזר הכל.

augustus

New member
גם אני ברכות ואיחולים

למרות שהפורמט החדש הורג אותי, אני לא מסתגלת טוב לחידושים... נו טוב, נשרוד גם את זה.

augustus

New member
אני קוראת את הדו``ח בקצב שלי

שהוא בהחלט לא משהו. אבל אני אגמור.

ברכות לבית החדש - בהצלחה ;-)

הפורום הזה נראה ממש נוח ויפה , כל הכבוד לכם על המעבר המהיר.

augustus

New member
אהלן חתולונת,

אפשר לשאול מה מקור שמך? אם תרצי, אני אגלה על שלי :cool:

למעלה