ברכות

ברכות ../images/Emo104.gif

שלום למבקרי וחברי הפורום. ========================= אני שמח לפתוח את הפורום הזה וכולי תקווה שיעשיר את ידיעותכם בנוגע לשייט, ימאות, קייאקים וכול שאר הירקות. המהלך השבוע שבועיים הבאים אני אכתוב תקנון/חוקי דרך שבעזרתם אנהל את הפורום הזה. כמו כן אני מקווה להתחיל בבניית קהילה שתכיל כתבות,סיפורי מסע, טיפים ועוד דברים הקשורים לנושא השייט. אני מקווה שלכולנו תנעם השהייה בפורום. תודה, מון קפיטאן

ברכות קפיטאן ../images/Emo66.gif וציפיות

קודם כל חסרים אייקונים של סירות
מחכה בקוצר רוח לבניית הקהילה, הטיפים והכתבות וסיפורי המסע. בתור סקיפרית טרייה בלי יאכטה לצערי, מקווה למצוא דרך הפורום דרכים להצטרף, להפליג, להתנסות, להצתוות לצוות מפליגים, להצטרף לשותפויות, להציע ולמצוא רעיונות מקוריים שקשורים בשיט. "חולה" על הנושא.

שלום נילה

תודה על הברכות
. אני מקווה שאכן תיווצר לנו קהילת חובבי ים ומשיטים אשר תאפשר לנו הפלגות משותפות, מפגשים וכדומה. מון קפיטאן.

lizard

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif ../images/Emo106.gif ../images/Emo13.gif

איפה עשית את הקורס ?

אצל הכי טובים ../images/Emo47.gif

איתן ואילת מבי"ס אזימוט בת"א. באמת - יש לי המון פירגון כלפיהם והכתובת שלהם היא: http://www.azimut.co.il/

skipper

New member
אוכל לתרום סיפורי מסע

נילה - אני אוכל בהחלט לעניין אותך בסיפורי הפלגה בארץ ובחו"ל.... כולל תמונות. בהמשך..... אמיר

האנטר34

New member
ברכות חמות חמות../images/Emo65.gif../images/Emo70.gif

איזה אושר ושמחה לראות פורום שייט וימאות בתפוז. לפני מס´ חודשים התכוונתי לפתוח פורום שכזה כאן ממש-אולם מסיבות אישיות נמנע ממני. מון קאפיטן-מסירה את כובע הקפטן בפניך על היוזמה
בהצלחה לכולם, מקווה שיהיה זה פורום פורה ומהנה. אשמח לתרום מנסיון וידע.
הפלגה מוצלחת בתיה

למעלה