ברכות

עננים.

New member
ברכות ../images/Emo39.gif../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif

ישר כוח שחר, תודה על העידכון מחייך עננים

עננים.

New member
שיחות עם אלוהים (למי שלא מכיר/זוכר)

חלמתי שהיה לי ראיון עם אלוהים אז, אתה רוצה לראיין אותי", שאל אלוהים אם יש לך זמן", אמרתי אלוהים חייך. "הזמן שלי הוא הנצח. אילו שאלות ברצונך לשאול אותי?" מה הכי מפתיע אותך לגבי האנושות?..." אלוהים השיב שעל ידי חרדה לגבי העתיד, הם שוכחים את ההווה, כך שאינם חיים לא בהווה ולא בעתיד. הם חיים כאילו הם אף פעם לא ימותו, הם מתים כאילו הם אף פעם לא חיו…" "שהם משתעממים בילדות – הם ממהרים לגדול – ואז משתוקקים להיות שוב ילדים. שהם מאבדים את השיער שלהם כדי לעשות כסף – ואז מאבדים את הכסף שלהם כדי להחזיר לעצמם את הבריאות. אלוהים אחז בידי והיינו שקטים לרגע ואז שאלתי... "כהורה, ספר לי על כמה משיעורי-החיים שברצונך שילדיך ילמדו?" אלוהים השיב בחיוך: ללמוד שאינם יכולים לגרום לאף אחד לאהוב אותם. מה שהם יכולים לעשות זה לאפשר לעצמם להיות נאהבים. ללמוד שהדבר הכי יקר הוא לא מה שיש להם בחיים, אלא מי שיש להם. אותן מערכות יחסים שיצרו. ללמוד שזה לא טוב להשוות את עצמם לאחרים ללמוד שאדם עשיר הוא לא זה שיש לו הכי הרבה, אלא זה שמספיק לו הכי מעט ללמוד שדרושות רק שניות בודדות ליצור צלקות רגשיות אצל אנשים שאנו אוהבים אותם ויכול לקחת שנים רבות לרפא אותן. ללמוד לסלוח על ידי התנסות בסליחה, ללמוד שישנם אנשים שאוהבים אותם באומץ, אבל פשוט אינם יודעים איך להביע או להראות את רגשותיהם ללמוד ששני אנשים יכולים להסתכל על אותו הדבר אבל לראות אותו בצורה מאד שונה ללמוד שזה לא תמיד מספיק שאחרים יסלחו להם - הם חייבים גם לסלוח לעצמם וללמוד שאני נמצא כאן תמיד נרשם ע"י מחבר בלתי ידוע אבל יש בכתוב הרבה מהאמת מחייך עננים

gaia20

New member
עננים, דבר אחד יש לי להגיד לך...

יש לך דמיון מאוד מפותח.... גאיה.

למעלה