ברצוני להעשיר את אוסף התמונות

חוה 1

New member
ברצוני להעשיר את אוסף התמונות

שלי . במחשב הזה יש לי אינטרנט ולכן אני מורידה בקלות תמונות לאוסף התמונות שנמצא בword. אבל יש לי מחשב בבית ובכיתה שבהם אין אינטרנט, האם אני יכולה להעביר תמונות לאוסף ממחשב אחד לשני? אשמח לקבל עזרה.

Ilan Nagar

New member
הוספת תמונות

שלום לך, כמובן שאפשר להעביר/להוסיף תמונות למאגר הקיים במחשב. הדרך: 1. מתוך מעבד התמלילים לחצי על "הוספה" => "תמונה" => "מאוסף תמונות" עתה יפתח לך המסך הרגיל של הוספת תמונות. אם את עובדת באופיס 2000 בתפריט העליון ישנו לחצן חביב הנקרא: "ייבא פריטים" לאחר לחיצה עליו תתבקשי להקיש על מיקום התמונות אשר רוצה את שיתווספו למחשב שלך. התמונות יכולות להיות בתקליטון או תקליטור וכדומה. 2. דרך "מעצבנת" קצת היא פשוט למי שעובד עם גרסאות אופיס ישנות לגשת לתיקיית clipart ולהוסיף את התמונות על ידי העתקה והדבקה. התיקייה הנ"ל נמצאת במקום הבא: בתוך "המחשב שלי" להקיש על program files ואחריו microsoft office ואחריו office ואחריו clipart ולכאן ליצוק הכל ... בהצלחה

חוה מה שאני עושה במקום תקליטון

במקום לשמור על תקליטון ולהעביר... אני שולחת לעצמי דואל עם הדברים שאני רוצה במקרה זה.. תמונות, וכשאני מגיעה למחשב השני אני מורידה את הדואל ששלחתי לעצמי...

Elishabb

New member
שלום חוה

אם יש לך את התקליטור של המפגש, תמצאי שם מחיצה בשם תמונות ל office. מחיצה זאת מכילה סידרה ארוכה של קבצים ע סיומת cil. כל מה שאת צרכה לעשות זה להכניס את התקליטור, להגיע למחיצה ולהקליק בסייר על הקובץ. כל התמונות שבקובץ יותקנו אוטומטית לאוסף התמונות. הקבצים מתאימים לגרסאות 2000 ו 97. זה לא עובד ב xp. אם אן לך את התקליטור, תוכלי להוריד את הקבצים בכתובת המצורפת. אלישע

דרך נוספת

חוה שלום, הייתי רוצה להציע לך דרך נוספת חוץ ממה שאילן המליץ. אם וגם לאחר שתתקיני את התמונות מהקובץ של אלישע, הרי שיש עוד תקליטורים עם תמונות או לחילופין תמונות סרוקות. העניין הוא שכשאת רוצה להוסיף תמונה מתוך קובץ (פנימי או חיצוני) בחרי בפקודה הוספת תמונה -> מקובץ - פתחי את התיקיה שבה שמרת את התמונות ועל ידי החיצים במקלדת תוכלי לרדת תמונה תמונה , וגם לראות אותה מיידית ואז לבחור מה שאת רוצה, להבדיל מהפקודה "יבא תמונה" מאוסף תמונות בה את יכולה לראות רק תמונה אחת כל פעם. בהצלחה, אסנת

חוה 1

New member
ברור , אני רציתי שספריית הציורים

בבית הספר תהיה מלאה והילדים יסיפו מהספריה.

למעלה