ברצוני להציג בפניכם את רוני קורקוס

ברצוני להציג בפניכם את רוני קורקוס

רוני הינה ידידה שלי ואני עוזר לה בקריירה שלה. היא זמרת מאוד מוכשרת. היא מבחינתי הציפור הכי יפה בשמיים, הדג הכי נדיר במים והאש הכי לוהבת ומהפנטת בעינים. הנה קישור למייספייס שלה. http://www.myspace.com/ronyc219 אשמח אם תשמעו ותביאו חווד דעת עליה זה ייתן לה ביטחון ליצור עוד. החלום של רוני זה להופיע יום אחד בניו יורק. מבחינתי היא מהזמרות חורף האלה ששרות והטיפות גשם בחוץ נוטפות על חלון הבר הניו יורקי החמים. היא שרה והקהל מתהפנט ממנה כמו להבה של אש שזזה והקהל זז איתה בקצב שלה ושל הבעירה שלה. והנפש שלה פורטת רגשות על הגיטרה והכל נפרט מהנפש ומתמצת את חייה והקהל נרגש ממנה... עזרו לי להגשים לה חלום... רוני היא מדהימה ואם משיה מכם מכיר מקום טוב להביא אותה להופעה אז שיעזור לי. תיכנסו למייספייס שלה ותגיבו להודעה שלי. רוני בנוסף התראיינה לכתבה שלי על ג'קו וזה מה שהיא אמרה על "רוקר אמיתי" עכשיו לגבי מהו\י רוק\רית אמיתי\ת! אני חושבת שההגדרה רוקר אמיתי צריכה פשוט להכלל בתוך ההגדרה של מוסיקאי אמיתי, ומוסיקאי אמיתי הו קודם כל בן אדם אמיתי אני מאמינה שכדי להיות אמיתי הן בחיים והן על הבמה, אתה חייב להיות אותנטי ההגדרה לי לאותנטיות היא פשט להיות מי שאתה רוצה להיות, לעשות מה שאתה רוצה לעשות, ולא להיות כפוף לרצונות והחלטות של אחרים בקיצור, לחיות כפי שאת רוצה, ולא לפי חוקים ורצונות של אחרים כשבן אדם הוא אותנטי, והוא מתעסק במוסיקה, התכונה הזו תהיה הדבר שהכי ישפיע על ההופעה שלו, על המוסיקה (אם זה כתיבה או הלחנה או שניהם) ועל האישיות שלו על הבמה ומחוץ לה אותנטיות עומדת במבחן הזמן. אנשים שכל החיים וכל הקריירה שלהם הולכים אחרי החלטות של אחרים, או רצונות, או ציפיות גם כשזה נוגד את רצונותיהם ואופיים שלהם אנשים אלו לא ייזכרו. לאנשים אלו לא תהיה השפעה אמיתית, עמוקה ועמידה על הקהל\חברה. קח לדוגמה את רוברט פלאנט, אלביס, ג'ניס ג'ופלין, טורי איימוס, ג'ף באקלי, בוב דילן וטום ווייטס כל אלו הם אמנים שעשו שרו כתבו הלחינו התנהגו כפי שהם הרגישו, כפי שהם רצו! בלי השפעות וגם אם הם הושפעו , הם עדיין עשו מה שהם רצו לעשות! קח את מדונה! הדוגמה הטובה ביותר לדעתי האישה הזו לא מפסיקה להמציא את עצמה מחדש, לחשוף דברים בעצמה, לעשות דברים שערוריתיים היא יודעת שהמוסיקה שלה, הקול שלה והלחנים הם לא שיא האומנות (למרות שההפקות מדהימות) והיא יודעת שהיא מוערכת יותר כפרפורמרית ואישיות מאשר מוסיקאית אבל לא אכפת לה! היא עדיין עושה מה שהיא רוצה, איזה סגנון מוסיקלי שבא לה, ועושה הופעות ענק ופשוט חייה כמו שבא לה ולכן היא זכורה ותיזכר תמיד! לכן היא וכל שאר השמות שהזכרתי, ואצרף אליהם אומנים מסוג אחר שהם אותנטיים ובגלל זה הם זכורים וייזכרו לנצח כמו פיקאסו, דאלי ואנדי וורהול., כל אלה ייזכרו וזכורים, אך ורק בגלל שהם חיו כפי שהם רצו, ועשו אומנות שהיא לגמרי שלהם. עכשיו לגבי רוקר חלק מהשמות שהזכרתי הם רוקרים אמיתיים. והסיבה לכך היא קודם כל מכיוון שהם מוסיקאים אמיתיי.ם. אנשים שם מוסיקאית מוכשרים, ועושים מוסיקה טובה ומיוחדת, אבל הכי חשוב! שלהם. אמיתית, מה שיוצא מהם. הם עשו וממשיכים לעשות (אלה שבחיים) מה שהם רוצים, בלי לתת דין וחשבון. לכן אנחנו עדיין מדברים, שומעים, רואים אותם. כשמדברים על רוקר אמיתי, חייבים לדבר על אדם אמיתי ואותנטי. רק כך המצב יתקיים. כשאדם הוא כזה, אז הוא יהיה רוקר אמיתי. שלום חנוך, ג'ניס ג'ופלין, רוברט פלאנט, ואלביס כולם הלכו נגד מוסכמות, עשו מה שהם ראו לנכון, הלכו למקומות מכוערים, פגיעים, קטנים וחלשים בשירה, בכתיבה ובהופעות שלהם וזה מה שהופך אותם לאותנטיים, לרוקרים אמיתיים ולאנשים זכורים. תמיד. וזהו. :) זהו תיראו ותשמעו כמה היא מדהימה...

למעלה