ברצינות חברה

brunu

New member
ברצינות חברה

בלי קטילות אני באמת זקוק לעצה... אני רוצה למכור את ה7250איי כדי לא לאבד ערך כי אני מתכוון לקנות 6230 אני רציני אז לא לקטול , אין לי מכשיר להשאר איתו חוץ מזה אני חייב ספיקר וGPRS אז חשבתי על לקנות S45 לבינתיים ניתן למצוא יד שניה ב400 ש''ח אבל גם הוא יאבד ערך עם הזמן... אשמח לעצות חברה

mee22

New member
הוא לא ירד מתחת ל-400 בקרוב

בגלל שהוא מכשיר טוב, וכמה עוד אפשר לרדת? זה ממש נמוך וגם לא צפוי להיכנס שום מכשיר של סימנס ככה שמהכשיר של זה ירד...

mee22

New member
שהוא עומד לצאת לא ידעתי...

אבל עדיין אם כל החיים תפחד לאבד ערך אתה תעבור דירה כל שנה ותחליף מכשירים כל חודשיים. המכשיר שאתה רוצה עוד לא יצא אפילו אז לאן אתה ממהר? לדעתי תישאר עם מה שיש לך עד שתביא מכשיר חדש ולא מכיון שאתה מפחד שהוא יעבד מהערך שלו

brunu

New member
אני רק לוקח דוגמא מאביב

לאבד ערך זה דבר הגיוני אבל אם אאבד הרבה ערך לא בטוח שיהיה לי מספיק ל6230 שלדעתי יעלה כ500 דולר לפחות...

iEyal

New member
אז אולי פשוט אל תקנה כלום

ותחכה
תחסוך... ולמה אתה מעלה את הדיון הזה כאן ולא בפורום העינייני
מאוד מתחשק לי למחוק לך אותו...

brunu

New member
שוב לקחתי דוגמא מאביב וכתבתי כאן

זה תהיות שלי בטוח לא לענייני...אתה מתכוון למכור ולא לקנות כלום?

iEyal

New member
בעינייני אנחנו מטפילם גם בתהיות

ולא כל דבר שאביב עושה הוא נכון אם אביב יקפוץ מהגג - גם אתה תקפוץ
(אני מת על המשפט הזה
) בכל מקרה התכוונתי שאל תמכור ואל תקנה תשאר עם מה שיש לך ותחכה...

brunu

New member
לקפוץ מהגג תהיה קצת בעיה כי...

קודם צריך לעלות עליו ועם כיסא גלגלים זה קצת מסובך
תודה על דעתך כנראה כך אעשה

mee22

New member
למה שתאבד הרבה מהערך?

כמה הוא כבר יכול לרדת? עוד 200 שקל? מקסימום 300?...

brunu

New member
../images/Emo7.gif500../images/Emo35.gif

לך תדע מתי ה6230 יצא......

אוף כבר ברונו..

תחכה תראה קודם מה הממחיר של ה-6230 ואז תחליט בכמה למכור את ה-7250... כי מי שיקנה ממך בארץ את ה-7250 אני כמעט בטוח שלא ידע על ה-6230 ככה שלא כזה בטוח שהוא יאבד ערך, וחוץ מזה באבא נתן רשימונת של מכשירים שעומדים להיות משווקים בארונג'.. וה7250 איי היה בינהם..ובטח הוא יהיה יקר..אז חכה תמכור אותו 200-300 שקל מתחת לאורנג' ואז תקנה את ה-6230 (במחשבה שה7250 יכנס לאורנג' עוד הרבה זמן..שבזמן הזה תחסוך כבר כסף {ובעוד מחשבה שה-6230 יצא כבר} ככה שה-6230 ירד טיפה ואז תקנה אותו..)

למעלה