ברצלונה, ספרד

Missing Person

New member
ברצלונה, ספרד

הולה. אני (וחברתי הטובה ביותר) טסים לברצלונה, ספרד ונשהה שם במהלך סוף אוגוסט-תחילת ספטמבר. ברצוני לשאול שלוש שאלות: 1. האם יש פה מישהו שהיה לאחרונה ויכול להמליץ על מקומות מגניבים לראות, להיות ולבלות בברצלונה? 2. האם באמת יש מה לראות בספרד חוץ מברצלונה? 3. אחרי ברצלונה אנחנו מתכננים להמשיך לטייל באירופה במשך חודש-חודש וחצי לצרפת, הולנד, בלגיה וגרמניה. השאלה ההיא האם אתם חושבים שישתלם לקנות רייל פס או שכדאי פשוט לקנות כרטיסי רכבת שם?

eig

New member
Dali

I am sure that many people will give you info about Barcelona shortly. My recommendation is to visit the town of Figueres and spend a day in Dali's museum, this is a definitely one of a kind sites for surreal art. the link was randomly found on google but it will help you locate the place

Sydney75

New member
נסיעות

ברור שיש מה לראות בספרד חוץ מברצלונה אבל הכל תלוי במה מה מעניין אתכן. מה שכן אני יכול תרום - בטיסות של חברות התעופה הזולות כמו למשל ראיין-אייר (RYAN-AIR) אם מזמינים מוקדם אפשר להשיג טיסה בחצי המחיר של כרטיס רכבת. נכון החברות הללו קצת מעיקות והכל על תקן אקסטרה (קרי מזוודה, אוכל וכו') ושאין מקומות מסומנים (טכלס אוטובוס עם כנפיים) אבל טיסה מפורטוגל לגרמניה עלתה לי חצי מאשר כרטיס רכבת מדרזדן לברלין בתוך גרמניה ומה גם שכל הטיסות שלי איתם או שהגיעו בזמן או שאפילו הקדימו. מה שכן צריך לקחת בחשבון זה ששדות התעופה שהחברות משתמשות בהם נמצאים מחוץ למרכזים וצריך להוסיף לחישוב את הזמן והכסף של התחבורה המשנית. ברוב המקרים אצלי זה היה בסביבות החצי רכבת וכמה פעמים אפילו פחות (טוב אבל זה היה במזרח אירופה, אז מונית עולה כמו אוטובוס עירוני אצלנו) בכל מקרה בהצלחה!

Missing Person

New member
תודה רבה :)

אני אשקול בחיוב את ראיין אייר, אני באמת שומע עליהם הרבה (ובעיקר) דברים טובים

למעלה