ברצלונה

theOlive

New member
ברצלונה

הקלטתי באולפן גרסה עם זמרת אופרה בהסתמך על טרק קריוקי של השיר. זה רחוק מלהיות מושלם ושומעים את הקולות של פרדי ומונסרט ברקע. מעוניינים לשמוע?

khammel

New member
בוודאי!

אגב, אם כבר אנחנו מדברים...ראיתי שיש לכם הרבה הופעות מחווה ל-U2 בזמן הקרוב. ממבט של זמר, איך זה לשיר פרדי לעומת בונו? האם המנעד שירה של בונו יותר קל/נוח? יש הבדלי טכניקה? מה לגבי תלבושות ואישיות בימתית? האם אתה לוקח דברים מפרדי להופעה בתור בונו או להיפך?

theOlive

New member
ואו, שאלה מעמיקה

בונו הרבה יותר קל לי לשיר. אני חושב שבאופן טיבעי הקול שלי יותר מזכיר את של בונו. אני לא טכנאי גדול כך שקשה לי להסביר את ההבדלים אבל שני הזמרים משתמשים בקול חזה ובפלצט. השירים של יוטו פשוטים מוזיקלית משל קווין והעבודה של הבס והתופים יותר מונוטונית. אישיותית על הבמה בונו פחות אקספרסיבי והוא יותר נשען על איך שהוא מרגיש לדעתי. בעוד שפרדי מסתובב עם חצי סטנד מיקרופון ביד, בונו הרבה פעמים נשען על סטנד המיקרופון ומתכופף. דבר שאני מאוד אוהב שיש ביוטו ואין בקווין אלו קטעי דיבור אופייניים של בונו כחלק מהשיר שבו הוא מטיף על נושאים חברתיים שנוגעים לליבו. אני נהנה מהפאתוס שהוא מביע בשירים האלה ומשתדל להגיש אותם בצורה נאמנה למקור... יש בפורום חובבי מוזיקה אירית?

khammel

New member
בענייני הטפות, עדיף לבונו ללמוד מקווין ../images/Emo3.gif

לא שאני לא מעריכה את פועלו בנושאים שונים, אבל אני חושבת שבאמצע הופעה זה לא ממש לעניין. לפחות לא בבוטות שבה הוא עושה את זה. לא מתחברת לזה. אני זוכרת בהופעה בארץ, כשהוא התחיל לדבר על וענונו ודומייה עצבנית השתררה בקהל. הוא הבין מהר מאד שעדיף לו להתחיל לשיר ומהר. אם כבר נושאים חברתיים, למה שלא תבצעו את Is This the World We Created שעדיין מאד חברתי ואקטואלי? או את Put Out the Fire שלא לומר Action This Day? (אז מה אם רק שני אנשים בקהל מכירים אותם?
) מתי יש לכם הופעות מחווה ל-U2? סיקרנת אותי.

theOlive

New member
יום חמישי 2.12 בסאבליים

זה לא התוכן של הדרשות של בונו שאני אוהב אלא האינטונציה בקולו. אני מקפיד לא להכניס שום דבר מקומי או רלוונטי כי פוליטיקה היא לא הסיבה שבגללה אנשים באים להופעות לדעתי. ITWWC שיר מצויין, האמת שכבר הצעתי שנעשה אותו ואולי זה יקרה מתישהו.

theOlive

New member
סוף סוף - ברצלונה

http://www.youtube.com/watch?v=M9wMUyNVzlU נכנסנו לאולפן עם הפלייבק של ברצלונה כדי לנסות את כוחנו בלשיר את היצירה המטורפת הזו. אשמח לשמוע את דעתכם. למי שמתעניין אנחנו מופיעים את השיר הזה(אומנם עם פלייבק) באולפן תוכנית אירוח רוסית בערוץ 9 ביום שישי 24.12 ב 19:40.

למעלה