ברשות המנהלת,מרשה לעצמי לפתוח הודעה

ברשות המנהלת,מרשה לעצמי לפתוח הודעה

קיבלתי תמיכה כה רבה מהבנות כאן, ממש לא רציתי להתעלק על שרשור ההכרות ובכל זאת כתבתי וזכיתי לכל כך הרבה תמיכה, עידוד שהרגשתי צורך לעדכן אתכן וגם לומר תודה על שאתן כאן, מרגיעות ומלטפות במילים חמות גם ממרחק . אז קודם
, זה חימם את הלב והעלה בי זכרונות יפים מההריון הכי יפה שלי בו הבאתי לעולם את אוצרי והרבה בזכות אצבעות
שלכן. אז כך עברתי אתמול אספירציה בביח, זאת לאחר ניסיון כושל של הציטוטק שלמעט כאבים קשים של מחזור לא הביא הרבה תועלת, אז כמובן שאתמול הגעתי לביח . הרופאה המקסימה שלי שאלה אם אני מעדיפה הרדמה מקומית, קפצתי ואמרתי כן כן, כאילו זכיתי באיזה פרס {אני מפחדת מהרדמות כלליות}, זה עבר כל כך מהר שזה פשוט נראה לי כמו חלום. הגעתי ב- 08.00 לבי"ח, 08.15 הייתי אחרי א"ס אחרון , התלבשתי לאספירציה במלתחות של הרופאים, נכנסתי לחדר ניתוח, אחרי ניקוי יסודי ו- 4 זריקות כואבות כואבות בצוואר הרחם וברחם עצמו, ע"י רופאתי המיומנת, חיכינו 3 דקות שהמקום יירדם ואחרי 5 דקות נוספות, אפילו פחות, הייתי בחוץ, מחייכת מאושר, נשבעת לכן, לא יודעת איך להסביר את התחושה הזו, הייתי כל כך מבסוטית שירדתי למטה לקפטירה, נפלתי על 2 קרואסונים חמים 2 אספרסו וכמות של סיגריות שלא היו מביישות נרקומן אחרי איזה באנג. אני מרגישה מצוין, כאבים בטן קלים ביותר וחיוך מאוזן לאוזן לחזור הביתה לילדת הזוהר הקטנה שלי שפורשת ידיים לקראתה של אמא, זה שווה הכל, ואתן יודעות למה אני מתכוונת. אז שוב תודה לכן ושבת שלום.

../images/Emo13.gifברביונת מתוקה

מקווה שבקרוב נוכל לחוות שוב חוויה מתקנת נוספת יחד. תודה על החיבוק, מקבלת בכיף

דאנוש

New member
טוב שאת כבר אחרי

מעריצה אותך על הכוח והאופטימיות שאת משדרת,ומאחלת לך שהחוויה הטובה והמתקנת תגיע במהרה. תרגישי טוב,ותהני מהקטנה.דאנוש

../images/Emo201.gif

שמחה שאת אחרי ועוד בהרדמה מקומית. מצטערת מאוד על מה שקרה ומתנחמת רק במחשבה שאולי זו הברירה הטבעית של הטבע ובהריון הבא הכל ילך למישרין לאורך כל ההריון. חיבוק גדול

גם אני שמחה להיות אחרי, כנראה

שהאושר המטורף הזה שפקד אותי, הוא כי יצאתי מזה גם הפעם בשלום. כל כך פחדתי והרגשתי בפנים איזה פחד בלתי מובן או מוסבר מההרדמה שאולי אני לא אתעורר ולכשראיתי שהכל עבר כל כך חלק, זה נתן לי תחושה שאולי עכשו באמת יהיה קל יותר. תודה על שאת כאן.

ariane

New member
נורית יקרה שלי

כל כך עצוב לי, לא קראתי בשרשור הקודם(פספסתי) ועכשיו אני קראתי... אני כל כך מקווה שבקרוב מאוד תזכי בהיון תקין וארוך עם עוד דובשנית כמו הדבש הקטנה והמתוקה שלך. שולחת לך חיבוק גדול גדול וחושבתי עליך המון איתך

גילי י

New member
קוראת אותך

כל הזמן ומוצאת שאין לי מה להגיד לך. אין לי מילים שאין כבר באמתחתך ,אין לי אמונה חזקה או מגובה משלך, אין לי רבע כמות האופטימיות שאת מפזרת. אז רק שתדעי שעוד אחת לפחות מתכוונת מאד ,בכל פעם שאת מופיעה מחדש שיתגשם החלום,שתהיה נחמה נוספת לענקית שכבר יש,שעוד יד קטנה תלטף ועוד קול יקרא לאמא,כי פשוט מגיע כל כך...

אמן לכל הדברים המרגשים

שאמרת , ועדיין למרבה הפלא {לא יודעת איך להסביר} נשארה בי אופטימיות עצומה וכנראה שאם רוצים בכל הכח זה אפשרי. אני אוטמת אזניים לכל מי שאומר לי מספיק, די לסבול, תגידי תודה שיש לך את הילדה, יש אנשים שגם את זה אין להם. מה אסור לרצות ילד נוסף? אני מקווה שהכח הבלתי מובן הזה שיש בי יישאר עד להריון אחר וטוב הרבה יותר. תודה על המילים הכה מנחמות וכה מלטפות.

happy

New member
יקירתי כל כך שמחה לקרוא שאת אחרי

ועוד מרגישה טוב. תהני מהקוראסונים גם בשבילי. שמחה שהכל עבר חלק ואת כבר עם האושר בבית. נשיקות נשיקות ונשיקות.

את מוזמנת לאכול כל בוקר קראוסונים

עליי. נפלא לראות את החתימה שלך ועדיין לא זכינו לתמונה. נשיקות לך ולשני האפרוחים

תפוחימו

New member
נוריתה... ../images/Emo201.gif

שמחה לשמוע שאת מרגישה טוב ושזה עבר חלק. מאחלת לך הכי הכי טוב שיש. מעריצה אותך על הכוחות ועל החיוך. שיבוא כבר טוב, אמן שתזכי בזה שוב.

אמאדובה

New member
../images/Emo201.gif טוב שאת אחרי

מקווה שגם היום את עדיין מרגישה טוב. מחכים לך פה

נייטי

New member
אהובה ../images/Emo201.gif

רק רוצה לומר, שעצוב לי, שחשבתי עליך הרבה בסופ"ש, שאני מתגעגעת ורוצה לחבק, שאת אישה מדהימה, חזקה ומיוחדת במינה. תני נשיקה נוספת בשמי לילדת הזוהר היפיפייה שלך. אוהבת מאוד, חושבת עליך ומאחלת לך שתזכי בקרוב להריון תקין, ארוך עם אושר גדול.

למעלה