בשביל התחלה טובה - שאלון :)

בשביל התחלה טובה - שאלון :)

שם: האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? מיקום: האם תקרא לבן/ת שלך על שמך? אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? מין: סטרייט/גיי/ביי: רווק? אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה: גיל: גיל שהיית רוצה להיות: כיתה: מצבך החברתי: למה את/ה בפורום? גובה: צבע עיניים: אוהב אותו? צבע שער: אוהב אותו? צבע אהוב: למה קראת לעצמך ככה בתפוז? פורומים אחרים שאת/ה משתתפ/ת בהם: ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): חיות מחמד? מה העבודה שלך? יש פירסינג? קעקועים? אובססיות? התמכרויות? איזה שפות אתה דובר? ציטוט מועדף/ מוטו: האם אתה חי את הרגע? יש לך סודות? אתה שונא את עצמך? האם אתה אוהב את הכתב יד שלך? יש לך הרגלים רעים? איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? מה הפחד הגדול ביותר שלך? אתה יודע לשיר? האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? האם אתה מתבודד? מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? האם אתה פועל בפזיזות? האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? האם אתה פסיבי או פעיל? יש לך יומן/ ג'ורנל? מה החולשה הכי גדולה שלך? מה החוזק הכי גדול שלך? אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? ומה הכי פחות אוהב? אתה חושב שאתה נראה טוב? יש לך ביטחון עצמי? לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? האם אתה: מעשן? על סמים? קורא עיתון? מתפלל? הולך לבית כנסת? מדבר עם זרים? ישן עם בובות פרווה? יוצא לטיול בגשם? מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? נוהג? אוהב לנסוע מהר? אוהב את הקול שלך? האם אי פעם: פגעת בעצמך? יצאת מהמדינה? אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? היית מאוהב? היית על סמים? שחית בעירום? היה לך מקרה חירום רפואי? עברת ניתוח? ברחת מהבית? שחקת "strip poker"? חטפת מכות? החטפת מכות למישהו? התחילו איתך? היית על במה? ישנת מחוץ לבית? חשבת על התאבדות? נשארת ער כל הלילה? לא אכלת יום שלם? דיברת בטלפון כל הלילה? ישנת עם מישהו מהמין השני בלי סקס? ישנת כל היום? הרגת מישהו? חשבת שאתה משתגע? נישקת מישהו מאותו מין? בגדו בך? היה לך חלום שהתגשם? עברת על החוק? פגשת מישהו מפורסם? הרגת חיה בטעות? הרגת חיה בכוונה? סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? גנבת משהו? היית ברדיו/ טלוויזיה? היתה לך התמוטטות עצבים? קפצת בנג'י? היה לך חלום שחזר כמה פעמים? האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? בקסם? באלוהים? בשטן? בסנטה קלאוס? ברוחות? בפיות? במזל? באהבה ממבט ראשון? ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)? במכשפות? האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? באמונה המסורתית של גן עדן וגיהנום? בדת מאורגנת? אתה חושב שלאלוהים יש מין? לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? יש לך חברים הומואים/לסביות? מי החבר הכי טוב שלך? מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? מי החבר שלך? שאתה מכיר הכי הרבה זמן? הכי מעט זמן? הכי מצחיק? הכי קרוב? הכי מוזר? הכי חכם? שאתה הכי מתגעגע להיות קרוב אליו? הכי נחמד? הזמר הכי טוב? הכי רועש? האם חשבת פעם על לעשות סקס עם חבר? אם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? על מי אתה סומך הכי הרבה? מי מקשיב לבעיות שלך? עם מי אתה רב הכי הרבה? האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? האם אתה סומך על אחרים בקלות? בבית של מי היית אחרון? האם החברים שלך מכירים אותך? האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב? מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? שצחקת עליו? שהלכת איתו לקניות? ששבר את הלב שלך? שאיכזב אותך? שגרם לך לבכות? ששימח אותך? שראית איתו סרט? שדיברת איתו בטלפון? שראית? מה אתה לובש כרגע? באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? איזה ספר אתה קורא? מה יש על הפד לעכבר שלך? תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע?

blue storm

New member
שמעי..... בשביל כזה שאלון....

צריך לקחת יום חופש מהעבודה ולקבוע תאריך יש הגשה סופית אפשר להעזר בחברים\משפחה?:)

אהלן

שם:רועי גבאי האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא מיקום: ראשון לציון האם תקרא לבן/ת שלך על שמך?לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך?וואלה לא יודע ים אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה?אף שם האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לא מין: זכר סטרייט/גיי/ביי: רווק? כן אם לא, רוצה להיות?זכר... תאריך לידה: 30.06.1982 גיל: 24 גיל שהיית רוצה להיות: 15 סורי לא היה לי כוח להמשיך הייתי נרדם על המחשב עכשיו חזרתי מטיול

ChatTV7

New member
טוב נו אני בעבודה אני יתחיל :p

שם : צאט 7
כה שמי הוא על שם סבא שלי..צאטלום !
אני אקרא לבני על שמי : כהה צאט'ון 77 :p אם ההיתי בחורה ההיתי קורא לעצמי : מממ.צאט 7 אבל בצבע ורוד :) ההיתי מחליף עם..ממממ..ממממ..עם נועה 21 של הצאט כי אז ההיתי נקרא צאט 7 של הצאט...פחחחחח השם שלי כן משובש : צאטי , צאטטט , צט , ועוד... ממ את שם המשפחה שלי לעולם לא אשנה..: 7 >> מקסימום יוסיף סיפרה :p מין : מין רובוט כה רווק אם לא רווק אז.מממ >> רווק מבוקש
ההיתי רוצה להיות כבר בן 8 ..:) מצב חברתי..: בודד
למה אני בפורום : כי אין לי חיים :( כיתה : א-7 גובה : 170 צבע עיניים : כחולות... שיער : חום חיות מחמד : כל הגולשים בצאט שלי :p עבודה : שומר בצאט שכר : נמוךךךךךךךךךך מאוד :( בעעעע ימני \שמאלי : יותר נוח לי לגמור עם יד ימין
לאן אנחנו הולכים אחרי המוות : לצאט הבסיסי.אימאללה גהינום או לבלוג- גן עדן :) אובססייה : צאטטטטטטטטט , ותפוז....ואהבתי ל.... :p התמכרויות : סקס , סקס, וסקס ..אה וצאט :) למה קראתי לעצמי ככה בתפוז : תשאלו את המנהלת מה אתם רוצים ממני .! ציטוט נבחר : "שלום בובה, אני מוכר אותיות, ושמתי לב שחסר לך "ז" עוד ציטוט : "אם אין אשתי לי יד ימני לי " מי החבר שלך : יש כמה טובים מאוד אבל חסויים
החולשה שלי זה : להיות בלי ניהול :p על מי אני סומך הכי הרבה : עליי , עליי ורק עליי :p האם אני מדבר עם מישהו כרגע : כה עם החבר הכי טוב שלי שמו ....חסוי :p זהו בינתיים עליי אבל רוצים לשמוע גם עליכם לא להתבייש קדימה לספר .

ChatTV7

New member
עכשיו לבחורות הפגעות זה בשבילכם:p

אם הכל נראה לך יפה שאת רואה אותו אז את מאוהבת אם כל דבר נשכח ולא מעניין אותך דבר מלבדו אז את מאוהבת אם הלב שלך פועם בחוזקה כשאותו את רואה את מאוהבת ילדה אם סיפרת לו שאת מאוהבת ואותך הוא לא רצה את בצרה גדולה ילדה עכשיו הכל שונה , הוא את והעולם שלך פתאום הכל נראה משונה, את מסתובבת עם מבט של עצב בענייך היפות ולא נשאר כלום מענייך הנוצצות העניים שלך ילדונת מזילות כל יום ים של דמעות הלב שלך יוצא מקרבוכי הוא רוצה אותו ורק אותו.. את בוכה ילדה על אהבה בלתי אפשרית את בוכה על אהבה ללא עתיד.. את בוכה שעות בתוך חדרך , ואף אחד לא מבין את כאב ליבך.. את קמה בבוקר רק כדי לראותו , את עכשיו מסתפקת רק במבטו.. אין לך נחמה ילדה יפה , אומרים לך שהזמן הוא התרופה.. אבל הזמן שלך אוזל , ואת ?! עדיין אבודה עבר כמה זמן .. ואת אותו לא שכחת , עבר זמן.. ואת טעם שפתיו את לא טועמת .. את בוכה ילדה את סובלת בודדה.. את ח ז ק ה , את סובלת בלי עזרה.. את לבד מול אויב גדול שנקרא רגש האהבה.. את לבד בחדרך עם אכזבה.. למה התאהבתי ?! את שואלת את עצמך.. איך בכלל חשבתי שאיתי הוא תמיד יישאר?! את לא אשמה ילדה טובה .. אנחנו לא בוחרים מתי תגיע האהבה.. אומרים לך שהגלגל עוד יסתובב , הוא לא מסתובב ואת עוד עם אותו כאב.. את רוצה אותו יותר מדיי, הלב שלך רוצה לצעוק דיי! את חסרת אונים אין לך מה לעשות, עכשיו את בוכה רק פעם בכמה לילות כי עבר זמן, אל תבכי ילדה נגבי את העיניים , תרימי ראשך תסכלי על השמיים אלוהים שם יושב ורואה הכל , הוא רואה כמה הגבר הזה נתן לך לסבול.. שאת ישבת ובכית בחדרך רק האל יעיד על כך, ואת זה האל לעולם לא ישכח.. הוא שבר לך את לבך.. יבוא יום והוא ישלם, בינתיים רק תומי מהעולם את לא יכולה להתעלם.. קומי קטנה תהיי הילדה השמחה בחזרה , תראי לו שהילדה שהוא הכיר כבר התבגרה.. קומי תראי לעולם שאת קיימת תראי לו שגם בלעדיו את נושמת.. תראי לו שהוא הפסיד לא סתם מישהי! דיי ילדונת תפסיקי לבכות , הוא לא שווה את עינייך העצובות! תסכלי למרומים ותבקשי רק דבר 1 , שיהיה לו טוב , ולך ?! את מה שמגיע לך ! בהצלחה ילדה יפה אלוהים עלייך שומר , תראי לו שהוא הפסיד משהו מכך שהוא עלייך וויתר ! תדעי רק טוב ילדתי , תוציאי אותו מלבך , ומי יודע ..? אולי מחר תפגשי את זה שיאהבך , זה שיחזיר לך אהבה , שיראה לך שאת כן חשובה! והכי הכי חשוב , יראה לך שיש דברים חשובים יותר מהגבר הזה שאת לבך שבר , הוא יטפל בך , יפנק אותך , ולא יחסיר ממך דבר .. הכל יהיה טוב אם תקומי ותתגברי על הכל .. הכל יהיה טוב אם תכניסי לעצמך לראש שאת צריכה להפסיק לסבול :]

למעלה